skingbranding-banner

AKCE 1+1 ZDARMA: Vynikající navijáky na ryby za pár korun! Nenechte si ujít!


Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou k dostání vynikající navijáky na ryby od renomované společnosti Giants Fishing. A některé modely navijáků od této firmy můžete získat v nepřekonatelné akci 1+1 ZDARMA! Ano, za cenu jednoho navijáku dostanete hned dva! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro velmi výhodný nákup!  

Velkou výhodou navijáků Giants Fishing, které si nyní představíme, je jejich vyoská univerzálnost. To znamená, že tyto navijáky můžete používat jak pro lov kaprů na položenou, tak například i na lov dravců. Paráda! Pojďme se na tyto super „kolovrátky“ podívat zblízka…

 

Naviják Giants Fishing SPX 3000 FD

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je bomba! Za naprosto perfektní cenu dostanete hned dva našlapané navijáky od Giants Fishing! Tyhle stroje jsou prostě perfektní. Jsou vyrobené z prvotřídního grafitu, který je neuvěřitelně lehký, přitom velmi pevný. Cívka je kovová, náhradní grafitová. Uvnitř navijáku naleznete hned 6 ložisek, které se starají o precizní chod.

Na tomto navijáku máme rádi hned několik věcí. Zaprvé: Naviják Giants Fishing SPX 3000 FD je krásně lehký, takže se s ním velmi dobře manipuluje. Tento naviják má i velmi zajímavý převodový poměr, který činí 5:1. Díky němu se rybář „neztrhá“ při točení kličkou. A hlavně: Tento naviják nabízí i zajímavou kapacitu. Na cívku navijáku se například vejde dostačující 195 metrů 0,25 mm vlasce.

Pokud hledáte ideální naviják pro chytání kaprů na položenou na krmítko, anebo hledáte spolehlivý naviják pro lov dravých ryb, sáhněte po tomto. Za ty peníze nabízí opravdu hodně „muziky“.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják Giants Fishing TR 5000 FS

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tento model navijáku od firmy Giants Fishing je větší model o velikosti 5000. Tyto navijáky jsou vhodné pro lov ryb na větších vodách, kde je zapotřebí větší kapacita cívky. Na cívku tohoto navijáku se vejde hned 250 metrů 0,28 mm vlasce, což je dostačující množství navazovacího materiálu i při lovu na vodách typu přehrady Orlík.

Naviják Giants Fishing TR 5000 FS je vyroben z lehkého a pevného grafitu. Bezchybný a pravidelný chod zajišťuje 6 kuličkových ložisek, ale také počítačově vyvážený rotor. Na tomto navijáku je i perfektní systém brzd, který slibuje bezproblémové zdolávání jakékoliv ryby. Co se týče převodového poměru, tak ten činí 5,2:1. Tento naviják doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

CENOVÁ BOMBA: Luxusní rybářský oblek za pár korun! Ušetřete tisíce korun!

admin | přečteno: 1159x | 20.10.2017 | Žádné komentáře

Teplota na březích vod klesá dolů. Nepříjemný vítr a ještě …

NÁVOD: Jak vyrobit našlapané krmení pro podzimní lov kaprů? Máme zaručené tipy!

admin | přečteno: 2127x | 19.10.2017 | Žádné komentáře

Podzim je v plném proudu. Listí na stromech se barví do …

Echoloty za hubičku: Brutální slevy na špičkové echoloty! Nakupujte výhodně!

admin | přečteno: 1489x | 17.10.2017 | Žádné komentáře

Echolot na ryby. Nepostradatelný pomocník v nejrůznějších situacích u vody. Echolot …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *