skingbranding-banner

AKCE PRO KAPRAŘE: Super podběrák na kapry za pár korun! A s luxusním dárkem ZDARMA!


kapr

Sehnat kvalitní podběrák na kapry za rozumnou cenu není jen tak. Kvalitní podběráky na kapry totiž stojí i tisíce korun. A to je hodně peněz! Navíc, častokrát si rybář musí kromě podběrákové hlavy zakoupit i podběrákovou tyč. Takže cena náhle roste ještě více! Proč ale platit tolik peněz, když si můžete obstarat kvalitní podběrák na kapry za fantasticky nízkou cenu? A navíc s praktickým dárkem ZDARMA! Využijte této jedinečné nabídky pro velice výhodný nákup!

Rybářský e-shop InFish.cz spustil s anglickou firmou NGT super akci pro kapraře! Nyní si můžete pořídit kvalitní podběrák na kapry za velice nízkou cenu. A se super praktickým dárkem zcela ZDARMA! Podívejte se na naši nabídku, kterou byste si neměli nechat ujít…

kapr-na-plavanou

 

ngt-podberak-carp-deluxe-carbon-42-with-handle-plovak-zdarma-originalPodběrák NGT Carp Deluxe

Cena: 999 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Praktický plovák na podběrák ZDARMA!

Podběrák na ryby NGT Carp Deluxe. Parádní podběrák na kapry, který je ideální i při lovu velkých kaprů. Jeho rozměry jsou totiž plno dostačující – délka ramen je 105×105 centimetrů. Jedná se tak o perfektně rozměrný podběrák, který vás nezklame ani při podebírání skutečně velkého kapra. Na tomto podběráku je perfektní i to, že je pro zdolané kapry velice šetrný. Podběrák NGT Carp Deluxe je vybavený jemnou, ale spolehlivě pevnou síťkou, která vylučuje jakékoliv riziko poranění ryby.

Podběrák je na své velké rozměry opravdu parádně lehký. A navíc se s ním luxusně manipuluje. Lehká, karbonová ramena jdou snadno vytáhnout z podběrákové tyče, takže manipulace s úlovkem v podběráku na břehu je opravdu snadná. To bezpochybně celý lov značně zpříjemňuje. Podběrák NGT Carp Deluxe je vyroben z těch nejlepších materiálů, které slibují dlouhodobou životnost! Tohle je fakt paráda!

AKCE ZDARMA: Našim zákazníkům připomínáme, že k podběráku dostanete i velice praktický plovák na podběrák Net Float v hodnotě 94 korun zcela ZDARMA! Jedná se o praktický dárek, který při podebírání kaprů jistě využijete!

Technické parametry:

  • Rozpětí ramen: 105×105 centimetrů
  • Podběráková tyč: jednodílná, karbonová, délka 180 centimetrů
  • Síť: jemná, zelené zbarvení
  • Kříž na podběráku: Tvrzený plast

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

zpravy_od_vody

ZPRÁVY OD VODY: Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 1032x | 20.07.2017 | Žádné komentáře

Letní počasí láká na břehy našich revírů zástupy rybářů. A …

fox-kapr

AKCE: Nepřehlédněte! Perfektní lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

admin | přečteno: 2598x | 19.07.2017 | Žádné komentáře

Firma FOX je známá svým důrazem na kvalitu, na vynikající …

amur

VIDEO: Jak přilákat amury k nástraze? Toto krmení vám pomůže!

admin | přečteno: 7885x | 18.07.2017 | Žádné komentáře

Lov amurů patří k nejvíce vzrušujícím okamžikům u vody. Amuři jsou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>