skingbranding-banner

AKCE! Rozdáváme boilies na kapry ZDARMA!


Rybářský e-shop InFish.cz ve spolupráci s firmou Extra Carp spustil další zajímavou akci pro rybáře. Nyní mají milovníci kaprů jedinečnou možnost získat kvalitní boilies zcela ZDARMA! Ano! Právě teď dostanete ke každému balení boilies Extra Carp Magic Squid i nové boilies Hard Hook zcela ZDARMA! Nabízíme vám velice kvalitní boilies, na které jste měli v minulé sezóně obrovský úspěch. Využijte naší štědré nabídky, než bude pozdě! Akce je časově omezena!

 

extra-carp-magic-squid-boilie-16mm-1kg-originalBoilies Extra Carp Magic Squid

Balení: 1 kg

ZDARMA: Boilies Hard Hook

Cena: od 279 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Boilies Extra Carp Magic Squid. Parádní kuličky, které luxusně fungují i na ty největší kapry. Opravdu! Toto boilies totiž obsahuje značnou část kalamárů. Výrobce kalamáry v čerstvém stavu namele a přidává je přímo do boilies. A proto tyto kuličky tak dobře fungují, neboť kapři kalamáry naprosto zbožňují. Kalamáři jsou dokonce účinnější, než hojněji používaná oliheň. Kalamáři dávají těmto kuličkám jedinečnou chuť a pach, který okamžitě láká kapry k záběru.

boilies

boiliesPochopitelně, boilies Extra Carp Magic Squid neobsahuje pouze a jenom kalamáry. Ne. V těchto kuličkách naleznete i další atraktivní složky, které vám dopomohou ke kapitálním kaprům. Co boilies ještě obsahuje? Tak například betain, GLM extrakt, játrový prášek nebo kvalitní ptačí zob. Tyto kuličky jsou opravdu našlapané atraktivními surovinami. Vyzkoušejte je a uvidíte sami!

boiliesPerfektní jsou vlastnosti tohoto boilies i ve vodním prostředí. Boilies Extra Carp Magic Squid skvěle uvolňuje atraktivní látky do vodního prostředí, čímž velice účinně láká kapry k záběru. Toto boilies je i velice snadno stravitelné, tudíž kapři nedostanou za pár chvil „pocit hladu“ a neodplavou pryč. A tohle přesně rybář potřebuje…

Boilies Extra Carp Magic Squid je k dostání ve třech průměrech – v 16, 20 a 24 mm. Kuličky jsou dodávané v pohledných balíčcích s praktických „suchým“ zipem pro opakované zavírání a otevírání.

boilies_zdarmaAKCE: Jen nyní dostanete ke každému boilies Extra Carp Magic Squid i boilies Hard Hook. Boilies Extra Carp Hard Hook je naprostou novinkou. Jedná se o tvrdé kuličky, které perfektně eliminují záběry od malých ryb, například od cejnů a malých kaprů. Toto boilies milují pouze kapitální kapři! Nepropásněte naši nabídku a získejte boilies ZDARMA!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup…

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

CENOVÁ BOMBA: Nahazovací echolot Deeper za nejnižší cenu! Víme, kde jej seženete nejlevněji!  

admin | přečteno: 1052x | 14.12.2017 | Žádné komentáře

Firma Deeper na rybářský trh distribuuje oblíbené nahazovací echoloty. Tyto …

AKCE: Parádní slevy na kaprové navijáky DELPHIN! Výhodný nákup za lidové ceny!  

admin | přečteno: 2395x | 13.12.2017 | Žádné komentáře

Je to tady! Na e-shopu Chyť a pusť jsou nyní …

SLEVA: Ideální holinky do zimy! Zateplené holinky za super nízké ceny!

admin | přečteno: 3115x | 12.12.2017 | Žádné komentáře

Nejlepším způsobem, jak být u vody na podzim a v zimě …

Komentáře

  • dobrý den,muzu jen potvrdit ze toto boiles megik opravdu funguje a je oppravdu unikatni svími atraktory.mohu jen a jen doporucit vsem.

  • Díky za tip, otestuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *