skingbranding-banner

AKCE: Rozdáváme rybářské hlásiče ZDARMA!


Perfektní akci spustil rybářský e-shop Chyť a pusť ve spolupráci s anglickou společností NGT. Právě nyní mají rybáři luxusní příležitost k tomu, aby získali rybářský hlásič zcela ZDARMA! Připravte se na novou rybářskou sezónu, která se nezadržitelně blíží! Toto je skvělá příležitost pro velmi výhodný nákup, kterou nesmíte promeškat…

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době už neodmyslitelnou součástí rybářovy výbavy. Tato šikovná věcička totiž rybářům pomáhá rozeznat i ty nejjemnější záběry. Mezi rybáři panuje ta představa, že dobrý hlásič musí stát hodně peněz. Ono to není tak úplná pravda. Spolehlivé přístroje seženete už za pár stovek!

kapr

 

Rybářský hlásič NGT Bite Alarm VX-1

ngt-hlasic-bite-alarm-vx-1-akce-1-1-zdarma-originalCena: 358 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

AKCE: Rybářský hlásič ZDARMA

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Nenechte se oklamat hned prvním dojmem. Připouštíme, že tyto hlásiče nevypadají jako ty „nejluxusnější modely“ za několik tisíc korun. Ale! Spolehlivost a kvalita rybářských hlásičů NGT Bite Alarm VX-1 vás prostě překvapí! Proč? Tyto hlásiče vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách u vody. Navíc, velice dobře reagují na každý záběr (i na ty nejjemnější). Co více rybář potřebuje?

Rybářský hlásič NGT Bite Alarm VX-1 je voděodolný. Jeho bezproblémovou funkčnost nenaruší ani ty nejsilnější lijáky a bouřky. Tohle máme sami otestované – hlásiče jsme jednoduše hodili do kbelíku s vodou na několik hodin. Výsledek? Nic to s nimi neudělalo. A to nás u hlásičů za tak malou cenu opravdu překvapilo. Tyto hlásiče od firmy NGT jsou napájeny 12V bateriemi typu 23A (nejsou součástí balení).

Na hlásičích NGT Bite Alarm VX-1 najdete ovladač pro regulaci hlasitosti. Díky němu si tak můžete nastavovat sílu tónu, který ohlašuje záběr. Na těle hlásiče pak jsou ještě dvě diody (záběrová a paměťová). Ano, tyto hlásiče patří k velice jednoduchým, ale potřebujete ony „zbytečné serepetičky“, které zvyšují cenu hlásiče?

Hlásiče NGT Bite Alarm VX-1 jsou vhodné pro lov na položenou, feeder (světelné znamení v noci) nebo i lov dravců (světelné znamení v noci). Díky skutečně malým rozměrům jsou tyto hlásiče perfektní pro jednodenní vycházky k vodě. Pokud hledáte spolehlivého parťáka, pak po těchto hlásičích rozhodně sáhněte. Nezklamou vás…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?

admin | přečteno: 13489x | 20.03.2018 | Žádné komentáře

Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky …

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 10351x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7400x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *