skingbranding-banner

AKCE: Super podběrák pro rybáře na kapry za pár korun! A nyní s praktickým obalem ZDARMA!


Podběrák pro rybáře. Neodmyslitelná součást výbavy, kterou potřebuje každý rybář. Kvalitní podběrák pro rybáře, který je pevný a rozměrný, je zapotřebí! Jen tak totiž bez nejmenších problémů podeberete i velkou a divokou rybu. Na e-shopu InFish.cz jsou nyní k dostání perfektní podběráky na ryby za pár korun. A k některým podběrákům právě teď rozdáváme i praktické obaly zcela ZDARMA! Využijte této jedinečné akce!

Jen si to představte. Zdoláváte velkou rybu, která vám s velkou „chutí“ odmotává zbytky vlasce na navijáku. Po dlouhém a tuhém boji ale nakonec rybu přivedete ke břehu. Jenže! V tu chvíli vytáhnete malý podběrák. Nejenže se do něj ryba nevleze, ale navíc riskujete i to, že o ni přijdete. Tohle nesmíte přece dopustit! Řešením je tak prostornější podběrák, který pojme i větší úlovek. Jeden takový vám nyní doporučíme. Jedná se o perfektní podběrák na ryby za skvělou cenu, ke kterému navíc rozdáváme i praktické obaly zcela ZDARMA!

kapr

 

ngt-podberak-2m-carp-net-42-with-handle-obal-zdarma-originalPodběrák NGT Carp Net 42

Cena: 749 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Praktický obal ZDARMA!

Délka ramen 105 centimetrů, hloubka sítě 90 centimetrů. K tomu, za velice výhodnou cenu k podběráku dostanete i tyč o délce 2 metrů. Tohle je ideální sestava pro lov velkých kaprů! Podběrák NGT Carp Net 42 má velice jemnou síťovinu, která vylučuje jakékoliv riziko poranění ryby. Boční strany sítě pak mají větší oka, která slibují mnohem lepší manipulaci s podběrákem ve vodě. Díky prvotřídnímu materiálu je síť příjemně lehká, a to i v té chvíli, kdy je namočená ve vodě.

Ještě k oné tyči k podběráku. Ta je vyrobená z pevného laminátu, který má velice nízkou váhu. Tyč k tomuto podběráku je teleskopická, měří 2 metry a transportní délka je pouhých 100 centimetrů. Prvotřídní materiál a dostačující délka zaručují snadnou a efektivní manipulaci s podběrákem za každých podmínek u vody.

AKCE: Jak už jsme psali výše, tak k tomuto podběráku dostanete i pouzdro na podběrák NGT Deluxe v hodnotě 149 korun zcela ZDARMA! Jedná se o velice praktické pouzdro z pevného a snadno omyvatelného materiálu. Délka tohoto pouzdra je 115 centimetrů, takže naprosto v klidu do něj uložíte jak podběrákovou hlavu, tak i složenou teleskopickou tyč na podběrák. Tento dárek přijde opravdu vhod!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

Legenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

admin | přečteno: 1463x | 10.01.2018 | Žádné komentáře

V Česku a na Slovensku není moc rybářů, kteří by neznali …

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Rybářské bivaky a přístřešky za pár korun!

admin | přečteno: 2388x | 9.01.2018 | Žádné komentáře

Rybářské bivaky a přístřešky se v minulých letech staly neodmyslitelnou součástí …

Úspěšný návazec na kapry: Vsaďte na neobvyklé nastražení! Tohle funguje i na opatrné ryby!

admin | přečteno: 3564x | 8.01.2018 | Žádné komentáře

Návazec na kapry hraje důležitou roli. Pokud se rybářovi povede …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *