skingbranding-banner

Chytání na rybičku: Akce! K řízkovnicím na rybičky rozdáváme vzduchování ZDARMA!


Při lovu dravých ryb na živé rybičky je řízkovnice nepostradatelným pomocníkem. Proč? Právě díky řízkovnici jsme schopni velmi pohodlně k vodě dopravit velké množství živých rybiček. Obvykle se v rybářských obchodech prodávají samotné řízkovnice a k nim je nutné ještě dokoupit vzduchování. Ale rybářský e-shop Chyť a pusť to má jinak!

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou k dostání levné řízkovnice za pár korun, ke kterým rovnou dostanete i vzduchování ZDARMA! Tohle je paráda! Rybář tak výrazně ušetří! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť doporučujeme především řízkovnice od společnosti Giants Fishing. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Řízkovnice Giants Fishing 13 litrů + vzduchování ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající řízkovnice na živé rybičky! Tato řízkovnice je perfektní zejména pro její dostatečný objem, který dovoluje přepravu spousty živých rybiček na dravé ryby. Paráda! Řízkovnice je vyrobena z kvalitního plastu, který slibuje dlouhodobou životnost.

Tato řízkovnice se pochopitelně skládá ze dvou částí: z kbelíku a vyjímatelného koše. Právě na vyjímatelném koši nalezneme otvor pro vzduchovací hadičku a otvor s pojistkou proti otevření. Takže při přepravě je vyloučeno, aby se řízkovnice „sama od sebe“ otevřela.

K této řízkovnici od Giants Fishing dostanete i vzduchování zcela ZDARMA! Vzduchování je vybaveno praktickým klipem, díky kterému jej jednoduše připevníte k řízkovnici. K motůrku samozřejmě dostanete i dostatečně dlouhou, 50 centimetrovou vzduchovací hadičku a vzduchovací kamínek. Super! Toto vzduchování je na baterie (2 x 1,5V), které nejsou součástí balení.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Řízkovnice Giants Fishing 7 litrů + vzduchování ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tato řízkovnice od Giants Fishing je menší „příbuznou“. Jedná se o méně objemnější řízkovnici, která je ale díky menším transportním rozměrům vhodná například při lovu na přívlač s rybičkou, kdy je nutné se neustále přemisťovat. Tato řízkovnice je vhodná i při lovu na loďce, neboť nezabírá tolik místa.

I tato řízkovnice je vyrobena z kvalitního plastu, který slibuje dlouhodobé používání. Tato řízkovnice má oproti větší „příbuzné“ obdélníkový tvar. Samozřejmostí je, že i k této řízkovnici dostanete vzduchovací motůrek s hadičkou a vzduchovacím kamínkem zcela ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Anglická dokonalost: Exkluzivní kaprové pruty a navijáky NASH za skvělé ceny! Geniální vybavení!

admin | přečteno: 755x | 21.02.2018 | Žádné komentáře

Anglie. Kolébka kaprařiny, ve které se tato nádherná rybářská disciplína …

Jarní lov kaprů ve studené vodě: Jednoduchá a rychlá příprava kvalitní návnady na kapry! Tohle funguje!

admin | přečteno: 1032x | 20.02.2018 | Žádné komentáře

Lov kaprů na jaře patří k nejkrásnějším chvílím rybářské sezóny. Příroda …

VÝPRODEJ: Výhodné slevy na oblíbené kaprové pruty! Pořiďte si kaprový prut „za hubičku“!

admin | přečteno: 1908x | 12.02.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou momentálně k mání perfektní …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *