skingbranding-banner

Hotové návazce na kapry: Jaký návazec na kapry použít?


Koncový návazec na kapry mnohdy rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při lovu kaprů. Pokud je návazec špatně navázaný, pak se nemusí ve vodě chovat zrovna „ideálně“. Navíc, kolikrát se prostě stane, že rybář naváže návazec špatně, tudíž při zdolávání divokého kapra dojde k jeho přetržení. A to je zlé! Pokud rybář nerad váže složité návazce sám, má možnost se obrátit na specialisty. Ti navážou i ten nejlepší návazec na kapry za něj…

Není žádnou ostudou se svěřit do péče profesionálů. Naopak! V posledních sezónách čím dál více rybářů sází na hotové návazce od rybářských firem. A ono se není čemu divit. Cenově dostupný návazec na kapry slibuje naprostou spolehlivost, přičemž rybář neztrácí čas jejich vázáním. Ideální kombinace! K nejspolehlivějším hotovým návazcům na kapry patří už dlouhá léta ty od firmy Extra Carp. Tyhle doporučujeme!

kapr

 

navazec_kaprHotové návazce na kapry Extra Carp

Cena: od 54 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tyhle hotové návazce od firmy Extra Carp jsou naprostou špičkou! Proč? Začněme cenou. Cenová dostupnost těchto návazců na kapry je velmi příjemná a oproti konkurenci výrazně výhodnější. Ovšem! Nízká cena těchto návazců se neodráží na jejich kvalitě. Ne! Tyhle hotové návazce na kapry od firmy Extra Carp jsou spolehlivé a kvalitní. Při lovu kaprů rybáře prostě nenechají ve štychu…

Hotové návazce Extra Carp jsou zhotoveny z prvotřídních komponentů. Japonské háčky slibují „nebezpečnou“ ostrost, obdivuhodnou pevnost a nezdolnou výdrž! Tyhle háčky jen tak nezničíte! Návazcová šňůrka je splétaná z několika dalších vláken, což zaručuje obrovskou pevnost a vynikající odolnost. Tyhle návazce vás při lovu kaprů nezradí!

kapr

V balení vždy najdete 2 kusy návazců. A k dostání je hned několik druhů hotových návazců, které jsou označeny EX222, EX444 a EX555. Na výběr jsou i návazce s různě velkými háčky. Stačí si jen vybrat ten nejideálnější návazec na kapry na vaši vodu.

Hotové návazce od firmy Extra Carp patří k těm nejlépe hodnoceným ze strany rybářů. A ono se není čemu divit. Tyto návazce, jež jsou zhotovené z kvalitních komponentů, skutečně dokážou vytáhnout z vody i velké ryby. Na tyhle návazce od firmy Extra Carp se prostě můžete spolehnout!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Legenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

admin | přečteno: 1368x | 10.01.2018 | Žádné komentáře

V Česku a na Slovensku není moc rybářů, kteří by neznali …

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Rybářské bivaky a přístřešky za pár korun!

admin | přečteno: 2180x | 9.01.2018 | Žádné komentáře

Rybářské bivaky a přístřešky se v minulých letech staly neodmyslitelnou součástí …

Úspěšný návazec na kapry: Vsaďte na neobvyklé nastražení! Tohle funguje i na opatrné ryby!

admin | přečteno: 3230x | 8.01.2018 | Žádné komentáře

Návazec na kapry hraje důležitou roli. Pokud se rybářovi povede …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *