skingbranding-banner

INFISH.CZ DOPORUČUJE: Revoluční nástraha na kapry za super cenu!


Pelety na kapry patří v poslední době k nejúčinnějším nástrahám. Jenže rybářský trh v současnosti nabízí v drtivé většině pelety na kapry, které nastražíte pouze pod háček. Naštěstí firma KAPRPRO přišla s revoluční novinkou! Firma nyní vyrábí perfektní měkčené peletky, které lze nastražit rovnou na háček! Měkčené peletky jsou k dostání na InFish.cz.

Velkou výhodou je, že měkčené peletky od firmy KAPRPRO jsou vyráběné v drobných průměrech. Díky tomu na ně můžete ulovit celou škálu kaprovitých ryb – od kaprů, až po cejny, líny, plotice nebo perlíny. Měkčené peletky KAPRPRO jsou malé, měkčené nástrahy se zajímavou „gumovou“ konzistencí. Díky jedinečnému složení tak měkčené peletky vydrží na háčku velice dlouhou dobu!

mikropeletymikropelety_KAPRPROFirma KAPRPRO je renomovaným distributorem prvotřídních rybích mouček. A právě z těchto surovin vyrábí i měkčené peletky. Spojením těch nejkvalitnějších rybích mouček a důmyslných výrobních postupů vznikla perfektní nástraha, jejíž účinnost na kaprovité ryby je až obdivuhodná. Měkčené peletky jsou k dostání hned v 6 příchutích – halibut, játra/česnek, švestka/krab, scopex/kalamár/robin red, jahoda/med a černá oliheň.

AKCE S INFISH.CZ: Internetový obchod InFish.cz nyní rozdává dárky! Objednejte si 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí, a získejte obalovací rybí moučku zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte luxusní dárek!  

rybi_moucka_64mikropelety_mouckaMěkčené peletky KAPRPRO lze díky jejich složení nastražit přímo na háček. Jejich počet volíme podle cílené ryby. Jednoduše řečeno, pokud vyrazíme na kapry, pak na háček nastražíme více peletek, než v tom případě, kdy chceme ulovit velkou plotici nebo perlína. Výhodou je to, že měkčené peletky KAPRPRO bez problémů nastražíte i pod háček. Díky jejich drobnému průměru tak můžete pod háčkem vytvořit neodolatelný řetízek, který nepřehlédne žádná ryba!

Rybi_mouckyPro ještě větší účinnost doporučujeme měkčené peletky KAPRPRO obalit v některé z rybích mouček. Tím vznikne na nástraze neodolatelný sypký obal, který se bude po vhození do vodního prostředí pozvolna rozpadat. Takto atraktivní nástraha funguje i na ty největší kapry!

obalovane_mikropeletyAKCE S INFISH.CZ: Internetový obchod InFish.cz nyní rozdává dárky! Objednejte si 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí, a získejte obalovací rybí moučku zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte luxusní dárek! 

O výrobku: Balení – 100 ml, 6 příchutí, cena – 59 korun, výrobce – KAPRPRO

rybarske-potreby-praha-6Kompletní sortiment výrobků od firmy KAPRPRO naleznete i v rybářských potřebách v Praze 6. Naše prodejna leží na ulici Bělohorská 8 v Praze 6. Přijďte k nám na návštěvu a vyberte si účinné nástrahy na kapry.

Váš InFish.cz Tým

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Vynikající hlásiče FLAJZAR za pár korun!

admin | přečteno: 15141x | 18.11.2017 | 2 komentáře

Není rybáře, který by neznal vynikající českou firmu FLAJZAR. Právě …

Masakr! Exkluzivní kaprové navijáky FOX s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

admin | přečteno: 9066x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky od věhlasné společnosti FOX patří k tomu nejlepšímu na …

NOVINKA: Exkluzivní maskáčové spacáky pro rybáře! Nádherný dárek na Vánoce!

admin | přečteno: 766x | 15.11.2017 | Žádné komentáře

Tohle je nádhera! Firma Giants Fishing na trhu uvedla exkluzivní …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *