skingbranding-banner

Kvalitní pruty na sumce: Jak vybrat ten správný prut na sumce?


Při lovu velkých sumců rybář potřebuje kvalitní vybavení. A zejména pak pruty! Pruty na sumce totiž musejí vydržet obrovskou tíhu a sílu, které jsou na ně vyvíjeny ze strany vousatých predátorů. Pokud budete mít nekvalitní prut, pak to poznáte rychle – taková udice jednoduše nevydrží a praskne. V současnosti je na rybářském trhu nepřeberné množství udic. Jak tedy poznat kvalitní prut na sumce? Dáme vám tip!

Firma Hell-Cat. Česká společnost, která se zabývá vývojem vybavení pro lov sumců. Vývoj firmy Hell-Cat vede známý sumcař Roman Matula. Tedy člověk, který si extrémně potrpí na špičkovou kvalitu. Romanovo jméno je jednoduše zárukou kvality za rozumnou cenu. To platí i o prutech na sumce Hell-Cat Kronos.

sumec

Tyto udice Roman Matula vyvíjel dlouhou dobu. Testoval je na těch nejtěžších sumcových lokalitách v Evropě, především pak na Pádu. Nebudeme si nic nalhávat – zprvu to vypadalo, že obrovští sumci jsou přeci jenom velkým soustem. Jenže! Roman to nevzdal. A na dalších výpravách vylepšil zjištěné nedostatky. Až po opravdu dlouhém testování a vylepšování se firma Hell-Cat rozhodla pruty na sumce uvést na trh. A jaký je výsledek? Naprosto famózní!

 

prut_Hell_Cat_KronosPruty na sumce Hell-Cat Kronos

Výrobek je dostupný na hell-cat-fishing.cz

Neskutečný klacek! Takhle by se dala velice stroze vyjádřit charakteristika nového prutu na sumce Hell-Cat Kronos. Jedná se skutečně o velice povedený model! První detail, který nás opravdu zaujal, je robustní sedlo na naviják. Při jeho detailnějším prut_na_sumce_Hell_Catprozkoumání zjistíte, že není možně, aby naviják při zdolávání jakéhokoliv sumce v tomto sedle povolil. Ostatně, ke skálopevnému držení navijáku u udice napomáhají i dvě „pomocné“ matice, mezi kterými je vložena ještě gumová vložka. Chytrý detail!

Fantastická jsou i očka na prutech Hell-Cat Kronos. Jedná se o robustní očka, která jsou zhotovena z těch nejpevnějších materiálů. prut_na_sumceJejich poškození je tak skoro nemožné. Velkou výhodou je, že očka jsou k prutu na sumce Hell-Cat Kronos hned dvojitě vázaná. Takže to, že by se očko při zdolávání velkého sumce třeba uvolnilo, prostě nepřipadá v úvahu!

Pruty na sumce Hell-Cat Kronos jsou vybaveny i velice povedenými rukojetěmi. Lidé z Hell-Cat dlouho zkoušeli, jaký průměr a povrch rukojeti bude nejpohodlnější. A Hell_Cat_prut_na_sumcenakonec našli tu správnou variantu! Rukojeť na prutech Hell-Cat Kronos je vyrobena z příjemného EVA materiálu, který zaručuje to, že prut nebude prokluzovat ani v tom případě, kdy budete mít mokré ruce. Navíc, komfort při zdolávání slibuje dvojitá rukojeť, která zaručuje maximální pohodlí při zdolávání sumce. Tohle se fakt povedlo!

Pruty Kronos byly vyvíjeny dlouhé dva roky. Nakonec se ale podařilo dostat na rybářský trh perfektní prut na sumce, který splňuje i ta nejpřísnější kritéria. Takže pokud hledáte nový prut na sumce, pak je Hell-Cat Kronos tou správnou volbou!

Výrobek je dostupný na hell-cat-fishing.cz

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?

admin | přečteno: 13423x | 20.03.2018 | Žádné komentáře

Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky …

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 10339x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7399x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *