skingbranding-banner

Lov kaprů v létě: Nejlepší nástrahy na kapry, na které budete mít v létě hromadu záběrů!


Lov kaprů v létě je poněkud specifický. Vody jsou v našich revírech teplé a mnohdy i pořádně špinavé. A kapři za vysokých teplot často potravní aktivitou zrovna nehýří. Ale! Pokud na takovou situaci narazíte, pak máme pro vás několik tipů na zajímavé nástrahy, se kterými si kapry perfektně zachytáte i v těch nejteplejších dnech. Tyto nástrahy stojí jen pár korun, přitom jejich účinnost při lovu kaprů v létě je až obdivuhodná…

Nástrahy na kapry, které si dnes představíme, jsou silně nadipované. A to je přesně tou nejlepší zbraní do teplých vod! Dip se totiž v teplé vodě velice dobře šíří do okolí, takže stáhne kapry i z velké vzdálenosti. Navíc! Tyto nástrahy dodáváme ve velice zajímavých ovocných příchutích, jež patří k těm nejlepší pro lov kaprů v teplých vodách. Můžete si vybrat jak klasické ovocné a sladké příchutě, tak i nástrahy se zajímavou exotickou příchutí…

kapr-supinac

 

repkac-originalŘEPKÁČ

Cena: 59 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

ŘEPKÁČ. Výborná nástraha pro lov kaprů v létě! Proč? ŘEPKÁČ je nadýchaná nástraha ze speciálního pečiva, která obsahuje velice intenzivní dip. A navíc! Přímo v těstě této nástrahy najdete i celá zrnka řepky – tedy silně olejovité plodiny. Takže v teplé vodě se velmi dobře uvolňují olejovité složky z řepky, které lákají kapry přímo k nástraze. Intenzivní olejovité složky ze zrníček řepky a silný dip zaručují velké množství záběrů od velkých kaprů. Tuto nástrahu pro lov kaprů v létě doporučujeme všemi deseti!

repkac_vanilka

Pro lov kaprů v létě nejvíce doporučujeme ŘEPKÁČ s příchutí medu, vanilky, jahody nebo scopexu. Toto jsou zaručené příchutě, na které kapři spolehlivě berou. Ale v trumfu máme ještě další tajné tipy. Tím prvním je ŘEPKÁČ s příchutí česneku. Právě na česnek nám kapři v letošní sezóně velice spolehlivě berou. Tato příchuť má intenzivní odér, na který kapři velmi dobře reagují. A druhým tipem je ŘEPKÁČ s příchutí banánu. Tato nástraha s exotickou vůní je v letošním roce naprostým hitem!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

extra-extrudy-mekcene-150ml-tvar-pulmesic-originalEXTRA EXTRUDY

Cena: 37 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Nenechte se odradit nízkou cenou. Naopak! Extra extrudy patří k jedněm z nejlepších nástrah pro lov kaprů v létě. Extra extrudy jsou lehké a plovoucí nástrahy, které ve vodním prostředí ještě více nabudou na objemu. Obrovskou předností extrud je jejich zbarvení – to je velice výrazné, takže tato nástraha je pro kapry perfektně viditelná i ve špinavé vodě nebo na zarostlém dně. Další obrovskou předností je intenzivní dip extrud. Extra extrudy mají silně nadipovaný střed, ze kterého se ve vodním prostředí line výrazná vůně, která rovněž přispívá k vysokému počtu záběrů od mlsných kaprů.

extrudy_kaprpro

Extra extrudy dodáváme ve dvou tvarech – ve tvaru půlměsíce nebo kuličky. Pro letní lov kaprů určitě doporučuje tvar půlměsíce. Tyto extrudy jsou totiž větší. K nejúčinnějším příchutím určitě patří příchutě scopex, vanilka a hlavně česnek!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

mekceny-rohlikac-mikro-originalMĚKČENÝ ROHLÍKÁČ

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

To nejlepší na konec. Letos nám chodí nejvíce pochvalných e-mailů právě na MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ. Tato nástraha z pečiva totiž na kapry zaručeně funguje. A není se čemu divit. Pečivo je účinnou nástrahou na kapry od nepaměti. Proč? Protože pečivo má ve vodě skvělé vlastnosti. Výborně ze sebe vypouští atraktivní látky, a navíc ve vodním prostředí rychle nabírá na objemu, což mají kapři rádi. To, že MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je plný atraktivního dipu snad už ani nemusíme připomínat.

mekceny_rohlikac_scopex

A zase. I MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je pro lov kaprů v létě naprosto nejlepší v příchutích medu, vanilky, scopexu, jahody nebo česneku. S těmito příchutěmi si i v létě parádně zachytáte kapry. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ opravdu doporučujeme!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?

admin | přečteno: 13423x | 20.03.2018 | Žádné komentáře

Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky …

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 10339x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7399x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *