skingbranding-banner

Lov kaprů v létě: Nejlepší nástrahy na kapry, na které budete mít v létě hromadu záběrů!


kapr-detail

Lov kaprů v létě je poněkud specifický. Vody jsou v našich revírech teplé a mnohdy i pořádně špinavé. A kapři za vysokých teplot často potravní aktivitou zrovna nehýří. Ale! Pokud na takovou situaci narazíte, pak máme pro vás několik tipů na zajímavé nástrahy, se kterými si kapry perfektně zachytáte i v těch nejteplejších dnech. Tyto nástrahy stojí jen pár korun, přitom jejich účinnost při lovu kaprů v létě je až obdivuhodná…

Nástrahy na kapry, které si dnes představíme, jsou silně nadipované. A to je přesně tou nejlepší zbraní do teplých vod! Dip se totiž v teplé vodě velice dobře šíří do okolí, takže stáhne kapry i z velké vzdálenosti. Navíc! Tyto nástrahy dodáváme ve velice zajímavých ovocných příchutích, jež patří k těm nejlepší pro lov kaprů v teplých vodách. Můžete si vybrat jak klasické ovocné a sladké příchutě, tak i nástrahy se zajímavou exotickou příchutí…

kapr-supinac

 

repkac-originalŘEPKÁČ

Cena: 59 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

ŘEPKÁČ. Výborná nástraha pro lov kaprů v létě! Proč? ŘEPKÁČ je nadýchaná nástraha ze speciálního pečiva, která obsahuje velice intenzivní dip. A navíc! Přímo v těstě této nástrahy najdete i celá zrnka řepky – tedy silně olejovité plodiny. Takže v teplé vodě se velmi dobře uvolňují olejovité složky z řepky, které lákají kapry přímo k nástraze. Intenzivní olejovité složky ze zrníček řepky a silný dip zaručují velké množství záběrů od velkých kaprů. Tuto nástrahu pro lov kaprů v létě doporučujeme všemi deseti!

repkac_vanilka

Pro lov kaprů v létě nejvíce doporučujeme ŘEPKÁČ s příchutí medu, vanilky, jahody nebo scopexu. Toto jsou zaručené příchutě, na které kapři spolehlivě berou. Ale v trumfu máme ještě další tajné tipy. Tím prvním je ŘEPKÁČ s příchutí česneku. Právě na česnek nám kapři v letošní sezóně velice spolehlivě berou. Tato příchuť má intenzivní odér, na který kapři velmi dobře reagují. A druhým tipem je ŘEPKÁČ s příchutí banánu. Tato nástraha s exotickou vůní je v letošním roce naprostým hitem!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

extra-extrudy-mekcene-150ml-tvar-pulmesic-originalEXTRA EXTRUDY

Cena: 37 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Nenechte se odradit nízkou cenou. Naopak! Extra extrudy patří k jedněm z nejlepších nástrah pro lov kaprů v létě. Extra extrudy jsou lehké a plovoucí nástrahy, které ve vodním prostředí ještě více nabudou na objemu. Obrovskou předností extrud je jejich zbarvení – to je velice výrazné, takže tato nástraha je pro kapry perfektně viditelná i ve špinavé vodě nebo na zarostlém dně. Další obrovskou předností je intenzivní dip extrud. Extra extrudy mají silně nadipovaný střed, ze kterého se ve vodním prostředí line výrazná vůně, která rovněž přispívá k vysokému počtu záběrů od mlsných kaprů.

extrudy_kaprpro

Extra extrudy dodáváme ve dvou tvarech – ve tvaru půlměsíce nebo kuličky. Pro letní lov kaprů určitě doporučuje tvar půlměsíce. Tyto extrudy jsou totiž větší. K nejúčinnějším příchutím určitě patří příchutě scopex, vanilka a hlavně česnek!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

mekceny-rohlikac-mikro-originalMĚKČENÝ ROHLÍKÁČ

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

To nejlepší na konec. Letos nám chodí nejvíce pochvalných e-mailů právě na MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ. Tato nástraha z pečiva totiž na kapry zaručeně funguje. A není se čemu divit. Pečivo je účinnou nástrahou na kapry od nepaměti. Proč? Protože pečivo má ve vodě skvělé vlastnosti. Výborně ze sebe vypouští atraktivní látky, a navíc ve vodním prostředí rychle nabírá na objemu, což mají kapři rádi. To, že MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je plný atraktivního dipu snad už ani nemusíme připomínat.

mekceny_rohlikac_scopex

A zase. I MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je pro lov kaprů v létě naprosto nejlepší v příchutích medu, vanilky, scopexu, jahody nebo česneku. S těmito příchutěmi si i v létě parádně zachytáte kapry. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ opravdu doporučujeme!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

kapr

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 2761x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, …

kapr_mikbaits

Lov kaprů na hladině: Jak přilákat kapry k hladině? Podívejte se na geniální krmení!

admin | přečteno: 3846x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Parné sluneční paprsky lákají kapry k hadině, kde se teď ryby …

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Nepřehlédněte! Kvalitní lehátko za neuvěřitelně nízkou cenu!

admin | přečteno: 2960x | 20.06.2017 | Žádné komentáře

Sezóna dlouhodobých pobytů u vody je tady! Teploty venku jsou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>