skingbranding-banner

Luxusní rybářské polštáře: Originální dárek nejen pro rybáře


polštář okoun

Vyklízíme sklady! A proto u nás můžete získat nádherně zpracované rybářské polštáře nejrůznějších druhů za fantasticky nízké ceny. Můžete si vybrat rybářské polštáře hned z šesti rybích druhů – kapr, štika, okoun, pstruh potoční, pstruh duhový nebo losos. Rybářské polštáře zasíláme i doručovatelskou službou až k Vám domů.  

Rybářské polštáře z naší nabídky jsou vyrobené z hebkých a měkkých materiálů, a proto jsou velice příjemné na dotek. Polštáře pro rybáře jsou vyplněné měkkým materiálem, takže slibují příjemný a ničím nerušený spánek. Rybářské polštáře z naší nabídky splňují veškeré bezpečnostní normy, což je naší zárukou kvality.

Rybářské polštáře nabízíme v šesti druzích – kapr, štika, okoun, pstruh potoční, pstruh duhový, a losos. Všechny polštáře pro rybáře věrně kopírují tvary a zbarvení daných rybích druhů. Polštáře typu kapr a okoun mají kulatější a mohutnější tvar, proto jsou vhodnější pro klasický spánek. Naopak polštáře typu štika, pstruh duhový a losos mají podlouhlý tvar, díky čemu jsou vhodné i jako krční polštáře.

Rybářské polštáře

Objednávky: Rybářské polštáře si můžete zakoupit přímo v naší prodejně (MAPA) anebo Vám jej zašleme doručovatelskou službou až přímo k Vám domů – stačí navštívit náš e-shop InFish.cz.

 

Druh polštáře: Kapr

Délka: 60 cm

Cena: 390 Kč

polštář kapr

 

Druh polštáře: Okoun

Délka: 50 cm

Cena: 390 Kč

polštář okoun

 

Druh polštáře: Pstruh duhový

Délka: 60 cm

Cena: 390 Kč

polštář pstruh duhový

 

Druh polštáře: Štika

Délka: 75 cm

Cena: 390 Kč

polštář štika

 

Druh polštáře: Losos

Délka: 80 cm

Cena: 390 Kč

polštář losos

Nabízíme i malé rybářské polštáře, které jsou vhodné například jako hračky pro děti. Naše malé rybářské polštáře si Vaše děti určitě zamilují. Takového mazlíčka totiž jen tak někdo nemá! Udělejte Vašemu dítěti radost a kupte mu příjemného rybího mazlíčka! Rybářské mazlíčky nabízíme v typech – kapr, štika, pstruh potoční.

Rybářské polštáře (malé)

Všechny rybářské polštáře, které nabízíme, mají nádherné zbarvení, a skutečně vypadají jako živé ryby. Řada zákazníků je proto používá jako dekorační polštáře do bytu. Pokud hledáte originální dárek pro rybářky, potom určitě sáhněte po polštářích typu pstruh duhový nebo losos. Tyto polštáře totiž mají nádherné barevné kombinace, a proto jsou u dam velice oblíbené.

 

Druh polštáře: Pstruh obecný

Délka: 35 cm

Cena: 190 Kč

hračka pstruh obecný

 

Druh polštáře: Štika

Délka: 45 cm

Cena: 190 Kč

hračka štika

 

Druh polštáře: Kapr

Délka: 35 cm

Cena: 190 Kč

hračka kapr

Objednávky: Rybářské polštáře si můžete zakoupit přímo v naší prodejně v Praze 6 (MAPA) anebo Vám jej zašleme doručovatelskou službou až přímo k Vám domů – stačí navštívit náš e-shop InFish.cz.

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

kapr

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 2767x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, …

kapr_mikbaits

Lov kaprů na hladině: Jak přilákat kapry k hladině? Podívejte se na geniální krmení!

admin | přečteno: 3847x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Parné sluneční paprsky lákají kapry k hadině, kde se teď ryby …

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Nepřehlédněte! Kvalitní lehátko za neuvěřitelně nízkou cenu!

admin | přečteno: 2960x | 20.06.2017 | Žádné komentáře

Sezóna dlouhodobých pobytů u vody je tady! Teploty venku jsou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>