skingbranding-banner

Luxusní sladké nástrahy na kapry! Tyhle laskominy na kapry fungují!


Léto je v plném proudu. Takže naše revíry jsou plné teplé vody. A právě teplá voda nutí kapry v našich revírech k tomu, aby se sháněli po potravě. Co jim tedy nabídnout? Mezi rybáři se dlouho ví, že v létě nejlépe fungují sladké nástrahy. A právě takové musíte kaprům předkládat! Máme pro vás několik tipů na zajímavé nástrahy, které mají sladkou příchuť. Tyhle nástrahy při lovu kaprů v létě zaručeně fungují!

Pečivo. Léty odzkoušená nástraha, která při lovu kaprů funguje. To se ví už dlouho. Ale co takhle kaprům nabídnout nástrahu z pečiva, která má navíc sladkou příchuť? To je ono! Tohle spojení nabízí obrovské výhody pečiva, a také sladkých příchutí. Pokud si tedy chcete zachytat kapry v létě, pak se podívejte na tyto nástrahy…

kapr

 

repkacŘEPKÁČ

Cena: 59 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

ŘEPKÁČ je perfektní nástrahou z pečiva. Proč? Už samotné pečivo je unikátní! ŘEPKÁČ pomáhali vytvořit mistři pekaři z Francie. Po dlouhém testování tak vznikla perfektní nástraha, která je oproti jiným kapřím laskominám jiná. Pečivo je zvláštně nadýchané a velice dobře saje tekutiny. A to je repkac_vanilkapřesně ten klíč k úspěchu. Pokud totiž ŘEPKÁČ hodíte do vodního prostředí, pak nádherně nabude na objemu. Tudíž po chvíli tak budete mít na háčku velkou kuličky, kterou žádný kapr nepřehlédne.

Velkou výhodou ŘEPKÁČE je i to, že výrobci do něj přidávají celá semínka řepky. A jak je známo, tak právě řepka je jednou z nejlepších surovin do teplých vod. Proč? Řepka obsahuje obrovské množství olejovitých složek, které se v teplé vodě velice dobře uvolňují, načež tak skvěle lákají kapry k záběru. Ale z ŘEPKÁČE se neuvolňují pouze olejovité složky z řepky. Ne! Tato repkac_olihennástraha z prvotřídního pečiva obsahuje i velké množství pro kapry lákavého dipu. Takže spojením olejovitých složek z řepky a atraktivního dipu docílíte toho, že budete mít hromadu záběrů od mlsných kaprů.

ŘEPKÁČ dodáváme v mnoha příchutích. Do teplých vod doporučujeme především ŘEPKÁČ v příchutích medu, vanilky, jahody, scopexu nebo banánu. Zmíněné příchutě máme sami vyzkoušené a při lovu kaprů v létě opravdu parádně „jezdí“.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

mekceny_rohlikacMĚKČENÝ ROHLÍKÁČ

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

A máme tady další nástrahu z pečiva. MĚČENÝ ROHLÍKÁČ je kulička z pečiva, která obsahuje velké množství intenzivního dipu. Takže, když MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ nahodíte do vody, začne ze sebe vypouštět neodolatelnou vůni. Jedná se skutečně o velice povedenou nástrahu na kapry, která zaručeně funguje!

Na MĚKČENÉM ROHLÍKÁČI se nám líbí, že po vhození do vody výrazně nabude na mekceny_rohlikac_scopexobjemu. Po chvíli tak má rybář na háčku velkou kuličku z pečiva, která navíc krásně voní a má výraznou barvu. Tohle prostě žádný kapr nepřehlédne.

MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ dodáváme v hromadě příchutí. Na léto je pak nejlepší MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ s příchutí medu, vanilky nebo scopexu. Tyto nástrahy mají totiž výraznou sladkou vůni a pach. A navíc i nepřehlédnutelné zbarvení, které je vhodné do špinavých a teplých vod. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ určitě vyzkoušejte, protože při lovu kaprů perfektně funguje!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?

admin | přečteno: 13423x | 20.03.2018 | Žádné komentáře

Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky …

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 10339x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7399x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *