skingbranding-banner

MAXI VÝPRODEJ KAPROVÝCH PRUTŮ: Slevy až 40 %! Vyberte si luxusní kaprový prut za skvělou cenu!


kapr

Rybářský e-shop InFish.cz připravil pro své zákazníky další fantastickou akční nabídku. Do oblíbeného doprodeje jsme přidali celou řadu špičkových kaprových udic. Na všechny kaprové pruty jsou obrovské slevy, takže můžete ušetřit až několik tisícovek korun! Vyberte si luxusní kaprový prut za fantasticky nízkou cenu! Tahle akce se už nebude nikdy opakovat!

Ano, nepřeháníme! Tato akce je první a poslední, co se nabízených prutů týče. Ve skladu máme úplně poslední modely nadupaných kaprových dvoudílných a trojdílných prutů, které už nejsou na našem trhu nikde jinde k dostání. Doporučujeme se pozorněji podívat především na pruty KKARP, které patří k naprostým špičkám v kaprařském světě.

 

Exkluzivní kaprové pruty KKARP

Slevy až 40 %!

Ušetříte až 1500 Kč!

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Doprava zcela ZDARMA  

akce-dvoudilny-prut-kkarp-capture-3-9-m-3-lb-originalPruty od firmy KKARP, které naleznete v naší nabídce, patří k naprosto prvotřídním výrobkům. Tyto pruty vyvíjeli mistři z italské firmy TRABUCCO (KKARP je kaprovou odnoží této slavné společnosti). Všechny pruty, které nabízíme, jsou vyrobené z perfektních materiálů, které nabízí skvělou akci a neuvěřitelný pocit při lovu. A jak je známo, Italové jsou mistři designu. To bezesporu platí i u jejich prutů. Každý kaprový prut v naší nabídce od KKARP je naprostou lahůdkou pro rybářovo oko. Jedná se opravdu o prvotřídní udice, které nikde jinde už neseženete.

 

Kaprové pruty ROBINSON

Slevy až 37 %!

Ušetříte až 1000 Kč!

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Doprava zcela ZDARMA

cenova-bomba-trojdilny-kaprovy-prut-robinson-aquarius-carp-expert-3-6-m-3-lb-originalPro milovníky kaprů jsme do doprodeje na InFish.cz připravili i akční nabídku na pruty Robinson. Tyto udice by se daly označit za zlatý střed. Mají příjemný design a skvělé vlastnosti. Tyto udice nabízíme především v trojdílném provedení. Jedná se o pruty, které jsou vhodné jak pro lov na odhoz, tak i pro vyvážení. Na InFish.cz můžete tyto pruty zakoupit se super slevami.

Upozornění pro zákazníky: Chceme upozornit, že tato akce je množstevně omezena. Máme poslední kusy těchto kaprových prutů za tyto akční ceny. A jak jsme se zmínili u kaprových udic značky KKARP – pruty, které máme v nabídce, jsou definitivně posledními…

 

Sumcové pruty

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Doprava zcela ZDARMA

akce-robinson-stick-hi-flex-3m-40-100-g-originalMilovníky lovu sumců a lovu na moři chceme upozornit, že v naší nabídce se objevily i pruty na sumce a pruty na mořský rybolov s akčními slevami. Proto pokud se již připravujete na sezónu, pak se určitě na námi nabízené pruty ve slevách určitě podívejte.

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

zpravy_od_vody

ZPRÁVY OD VODY: Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 1032x | 20.07.2017 | Žádné komentáře

Letní počasí láká na břehy našich revírů zástupy rybářů. A …

fox-kapr

AKCE: Nepřehlédněte! Perfektní lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

admin | přečteno: 2598x | 19.07.2017 | Žádné komentáře

Firma FOX je známá svým důrazem na kvalitu, na vynikající …

amur

VIDEO: Jak přilákat amury k nástraze? Toto krmení vám pomůže!

admin | přečteno: 7885x | 18.07.2017 | Žádné komentáře

Lov amurů patří k nejvíce vzrušujícím okamžikům u vody. Amuři jsou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>