skingbranding-banner

MAXI VÝPRODEJ: Rybářské pruty s brutální slevou! A ke každému naviják ZDARMA


Luxusní slevová akce s InFish.cz stále běží! Na skladě máme poslední kusy rybářských prutů, které můžete získat s obrovskou slevou! A navíc! Ke každému prutu v doprodeji dostanete i celokovový naviják zcela ZDARMA! Nepropásněte možnost výhodného nákupu! Akce je množstevně omezena! Na InFish.cz můžete nyní získat pruty na feeder a přívlač za fantastické ceny. Tak si vyberte svůj nový rybářský prut za fantasticky nízkou cenu a s hodnotným dárkem ZDARMA!

Rybářský-naviják-300x231Hledáte levný rybářský prut se zajímavou slevou a praktickým dárkem ZDARMA? Už nehledejte! Jen InFish.cz vám dá tu nejlepší nabídku! Na InFish.cz nyní můžete získat rybářské pruty se slevou! A ke každému prutu v doprodeji na InFish.cz získáte i celokovový naviják zcela ZDARMA! V doprodeji na InFish.cz můžete získat kvalitní pruty od renomovaných výrobců na feeder nebo přívlač. Ale pozor! Povětšinou máme dané pruty v posledních kusech! Proto je tato akce množstevně omezena…

 

Pruty na feeder

Sleva až 25 %

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Dárek: celokovový naviják ZDARMA

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA

robinson-tritium-feeder-original (1)Nová sezóna se kvapem blíží. Takže za chvíli se budeme moci dostat s feederem na naše oblíbené revíry. Připravte se na novou sezónu stylově! Nyní máme výhodné slevové akce na feederové pruty od renomovaných výrobců. Na InFish.cz naleznete řadu typů feederových udic. Můžete si vybrat měkčí udice pro jemnější chytání, ale i kvalitní heavy feedery na rozsáhlé vodní plochy. Všechny pruty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, a proto mají perfektní vlastnosti!

prut

Nezapomeňte na to, že ke každému prutu dostanete i celokovový naviják zcela ZDARMA! A pokud vaše objednávka na InFish.cz přesáhne 700 korun, pak dopravíme váš balíček zcela ZDARMA! Takovou nabídku vám nikdo nedá! Upozorňujeme, že na skladě máme poslední kusy těchto udic!

 

Pruty na přívlač

Sleva až 20 %

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Dárek: celokovový naviják ZDARMA

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA

akce-vlaceci-prut-robinson-tritium-perch-jig-originalPo přívlačové sezóně nám ve skladech zbyly i poslední modely luxusním přívlačových prutů. Nyní je můžete na InFish.cz zakoupit se zajímavými slevami až 20 %! Skvělou zprávou je, že tyto udice nemusíte používat jenom na přívlač, ale například i na lehčí položenou na jaře. I k těmto udicím rozdáváme celokovové navijáky zcela ZDARMA!

V doprodeji nabízíme hned několik druhů přívlačových prutů od nejrůznějších výrobců. Můžete si vybrat jemné a krátké udice na lov menších ryb, anebo dlouhé a tvrdší pruty, které využijete při lovu větších ryb na rozsáhlejších vodách. Výběr je opravdu široký! Ale pozor! Prutů máme jen omezené množství, proto nepropásněte šanci výhodného nákupu!

Přejeme vám příjemný nákup!

InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

Umělá plotice: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce! Chytejte na „přirozenou“ kořist!

admin | přečteno: 917x | 21.11.2017 | Žádné komentáře

Rybářský trh se neuvěřitelně rychle vyvíjí. Díky tomuto bleskurychlému vývoji …

RYBÁŘSKÉ VÁNOCE: Exkluzivní oblečení Savage Gear! Značková bunda nebo vesta za super cenu!

admin | přečteno: 405x | 20.11.2017 | Žádné komentáře

Na první pohled by se to nemuselo zdát, ale právě …

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Vynikající hlásiče FLAJZAR za pár korun!

admin | přečteno: 16232x | 18.11.2017 | 2 komentáře

Není rybáře, který by neznal vynikající českou firmu FLAJZAR. Právě …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *