skingbranding-banner

NOVINKA: Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!


Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť a pusť nyní nabízí perfektní dvojdílné i trojdílné pruty na kapry. Každý rybář kromě kvalitního zpracování a špičkových materiálů ocení jistě i velmi příznivou cenu. Navíc, dělené pruty obecně nabízí mnohem lepší vlastnosti než například teleskopické udice. Pořiďte si suprové pruty na kapry od Chyť a pusť…

Dělené pruty na kapry jsou perfektní! Tyto pruty nabízí mnohem lepší vlastnosti při nahazování i zdolávání než například teleskopické udice. Proto je vhodnější investovat peníze raději do tohoto typu udic, který je prostě spolehlivější. Ještě nedávno platilo, že dělené pruty byly pro drtivou část rybářů cenově nedostupné. Tomu je teď ale konec!

 

trojdilny-prut-chyt-a-pust-thunder-carpPrut Chyť a pusť Thunder Carp (trojdílný, 3,6m/3lbs)

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové pruty na kapry za „lidovou“ cenu. Tyto našlapané pruty Thunder Carp jsou vyrobené z prvotřídních materiálů, které slibují vynikající vlastnosti u vody a dlouhodobou životnost. Tento prut má základ ve vysoce modulovém, grafitovém blanku, který je pověstný svou rychlostí a bezchybnou akcí. Tato „páteř“ prutu tak dává tušit, že tyto udice jsou fakt parádní, a že nabízí hodně „muziky za málo peněz“!

Co se týče blanku – ten je vyztužen kevlarovým ovinem. Právě kevlar patří k nejkvalitnějším materiálům v rybářském průmyslu, který se používá pro zpevnění a vyztužení nejrůznějších produktů. Kevlar tak slibuje, že tento prut vydrží používání i v těch nejextrémnějších podmínkách po velmi dlouhou dobu.

Perfektních hodů s tímto prutem je docíleno i díky špičkovým SIC očkům. Očka jsou na „těle“ prutu rozestavena tak, aby vedla navazovací materiál při náhozu s co nejmenším třením. Díky tomu tak rybářova montáž lítá opravdu daleko. K dalekým hodům pak napomáhá i první, prostorné, 50 milimetrové očko.

A ještě k sedlu: To je vyrobeno z grafitu. Tento materiál slibuje pevné držení navijáku za jakékoliv situace. Prut je pak zakončen EVA materiálem. Jelikož je tento prut trojdílný, jeho transportní délka je velice pohodlná. Pokud hledáte kvalitní prut na kapry za super cenu, sáhněte po tomhle modelu. Je super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

dvojdilny-prut-chyt-a-pust-thunder-carpPrut Chyť a pusť Thunder Carp (dvojdílný. 3,6m/3lbs)

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Model kaprových prutů Chyť a pusť Thunder Carp je k dostání i ve dvojdílném provedení. Takže ti rybáři, kteří mají více v oblibě tento model udic, nepřijdou zkrátka. I tyto pruty jsou vyrobené ze špičkových materiálů, které slibují vynikající vlastnosti u vody a dlouhodobou životnost. Pruty jsou postaveny tak, aby rybářům dovolily házet i do velmi velkých vzdáleností. Při testování se s pomocí těchto prutů házelo až 130 metrů daleko! Zjistěte o tomto prutu více na chytapust.cz.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov kaprů ve studené vodě: TOP 3 nástrahy, které zaručeně fungují!

admin | přečteno: 1722x | 18.01.2018 | Žádné komentáře

Na první pohled by se mohlo zdát, že studená voda …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy! Kaprové navijáky za fantasticky nízké ceny!

admin | přečteno: 1128x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu PARYS nyní probíhá fantastický výprodej super kaprových …

Legenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

admin | přečteno: 1871x | 10.01.2018 | Žádné komentáře

V Česku a na Slovensku není moc rybářů, kteří by neznali …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *