skingbranding-banner

Podzimní přívlač: TOP umělé nástrahy na kapitální dravce! Tyhle nástrahy vypadají jako živé!


Přívlač teď má ty správné „grády“. Klesající teploty, intenzivnější přeháňky a blížící se zima nutí dravce častěji lovit. Musí si totiž vytvořit dostatečné tukové zásoby na nehostinné chvíle. Takže teď mají rybáři mnohem větší šanci na krásný úlovek. A berou i kapitální dravci! Abyste přelstili skutečně zkušeného predátora, je třeba lovit na věrohodné nástrahy. Teď si představíme nástrahy, které vypadají jako živé ryby. A na které rybí predátoři spolehlivě berou! Tohle jsou TOP produkty!

 

Gumová nástraha Savage Gear 4D Rattle Trout

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je dokonalost! Mistři ze světoznámé společnosti Savage Gear vytvořili skutečně mistrovské dílo! Tenhle gumový pstruh vypadá jako živý! Jedná se o geniální nástrahu, zejména pak na ty největší štiky. Naprostá genialita této nástrahy netkví ale pouze v jejím zbarvení. Ne. Při výrobě této nástrahy byly použity ty nejmodernější výrobní postupy. Co to znamená? To znamená, že na povrchu této nástrahy je nanesena lákavá směs z krevet a mořské soli, která zaručeně dráždí dravce k záběru. Ano, tahle gumová nástraha voní jako přirozená kořist rybích dravců. A proto tak výborně funguje!

Tento umělý pstruh má nádherně kolébavý pohyb, takže ve vodním prostředí „vysílá“ silné vibrace, které dravci mnohem lépe detekují. A navíc! V ocasu této nástrahy najdeme chrastítko, jež při pohybu vydává zvuk. Takže další „zbraň“ na dravce, jež číhají ve svém úkrytu a chystají se na útok! Tato nástraha od Savage Gear nabízí celou řadu předností, kterým nemůže žádný dravec odolat! Na rybářském e-shopu PARYS je tato nástraha k dostání i v jiných barevných variacích. Například v provedení pstruha duhového albína a dalších.

Tato nástraha je ideální pro lov i na českých vodách. Umělý pstruh měří 20,5 centimetrů a váží 120 gramů. Ostatní barevné varianty, o kterých jsme se výše bavili, jsou na PARYS k dostání ještě ve velikosti 17 centimetrů a 80 gramů. Jedná se o geniální nástrahu pro lov velkých štik z lodi. Pokud se chystáte na Orlík, Lipno, Slapy nebo Labe, tohohle pstruha si přibalte s sebou. Je to geniální nástraha, která vám pomůže posunout vaše dosavadní rekordy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Špičkové nástrahy Savage Gear za nejlepší cenu na e-shopu PARYS!

Na rybářském e-shopu PARYS naleznete obrovské množství produktů od renomované společnosti Savage Gear. Pokud chcete přelstít kapitálního dravce, sáhněte po nástrahách od této společnosti. Jsou opravdu božské! Našlapaný sortiment od Savage Gear si prohlédněte ZDE

 

FOX Rage Replicant Realistic Roach

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní napodobenina jedné z nejoblíbenějších kořistí velkých štik – plotice. Geniální tvar a nádherné zbarvení přesně kopíruje velké plotice, jež jsou prostě velmi účinnou nástrahou na kapitální predátory. Na této nástraze milujeme její kolébavý chod, jenž „vysílá“ silné vibrace, které dokážou vydráždit k útoku i trofejního dravce.

Tato nástraha je skutečně fantastická při lovu štik! Robustní ocas dokáže z úkrytu vylákat nejedno „zubaté torpédo“ a donutit ho k útoku. Na této nástraze jsou chytře rozmístěny háčky (jeden háček, jeden trojháček), takže úspěšnost záseku je opravdu vysoká. Tato gumová nástraha je vynikající pro chytání velkých štik, ale i candátů nebo sumců například z lodi. Tohle doporučujeme!

Gumová nástraha FOX Replicant Realistic Roach je na PARYS k dostání v několika barevných variacích. Na těchto nástrahách se nám líbí jejich přirozené zbarvení, které věrohodně kopíruje přirozenou kořist dravců. Tohle je ideální volba pro podzimní lov těch největších a nejzkušenějších dravců v našich vodách!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Savage Gear a PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Našlapané sady hlásičů za pár korun! Obrovská sleva!

admin | přečteno: 866x | 22.11.2017 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop PARYS si pro rybáře připravil naprostou lahůdku! Na …

Umělá plotice: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce! Chytejte na „přirozenou“ kořist!

admin | přečteno: 1261x | 21.11.2017 | Žádné komentáře

Rybářský trh se neuvěřitelně rychle vyvíjí. Díky tomuto bleskurychlému vývoji …

RYBÁŘSKÉ VÁNOCE: Exkluzivní oblečení Savage Gear! Značková bunda nebo vesta za super cenu!

admin | přečteno: 430x | 20.11.2017 | Žádné komentáře

Na první pohled by se to nemuselo zdát, ale právě …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *