skingbranding-banner

RYBÁŘSKÝ TRH: Perfektní spacáky pro rybáře! Největší překvapení? Nízká cena!


kapr_lysec

Spacák pro rybáře je pochopitelně neodmyslitelnou součástí zejména pro ty, kteří u vody přespávají. Kvalitní spacák pro rybáře je důležitý především v chladném období, kdy je zapotřebí udržet co nejvíce tělesného tepla. Aby rybáři dokázali přečkat i chladné noci, snaží se rybářské firmy vyvíjet spacáky s pomocí těch nejmodernějších materiálů a technologií. Pojďme se teď podrobněji podívat na to, co mohou ty nejlepší rybářské firmy nabídnout…

Ve výrobě kvalitních spacáků jsou nejvíce v popředí ty firmy, které se zaměřují na kaprařinu. Není se čemu divit. Právě kapraři pravidelně přespávají u vody, a u některých to vypadá, jakoby u vody už bydleli. Jenže! Kvalitní spacák stojí mnohdy nemalé peníze. Pokud ale do nabídky kaprařských firem zabrouzdáte pozorněji, můžete najít zajímavé produkty za velice lákavé ceny.

kapr

 

Spacák FOX Warrior Sleeping Bag

Asi není rybáře, který by tuto věhlasnou rybářskou společnost neznal. Firma FOX je známá tím, že na rybářský trh produkuje obrovské množství luxusního vybavení, které má prvotřídní vlastnosti a kvalitu. A další plus! Firma FOX je známá i svým přístupem k inovacím, které posouvají hranici pokroku mílovými kroky dopředu. Co může tato firma nabídnout v kategorii spacáky pro rybáře? Zajímavou věc!

Tento spacák od firmy FOX je opravdu hodně povedený. Jedná se o zajímavě prostorný spacák, do kterého se pohodlně vejdou i urostlejší rybáři. Pokud se podíváte pozorněji, pak si na tomto spacáku od firmy FOX jistě všimnete zajímavé vychytávky. Spacák FOX Warrior Sleeping Bag je totiž vybaven vnějšími a vnitřními lemy, které mnohem lépe udržují teplý vzduch uvnitř spacáku. Tohle je fakt chytré! Samozřejmostí je, že tento spacák od firmy FOX je vybaven praktickými popruhy, kterými celý spacák připevníte k lehátku. Takže se vám nestane, aby se vám spací pytel válel po vlhké a studené zemi.

Tento spacák není tím nejlepším, který firma FOX dodává. Ale zaujala nás na něm poměrně nízká cena. Pokud se podíváte po českých e-shopech, pak můžete tento spacák najít za cenu okolo 2 tisíc korun, mnohdy i za ještě méně peněz. A to je za kvalitní spacák od renomované firmy opravdu málo.

 

Spacák Trakker Big Snooze

Další zajímavý kus, tentokrát ale od firmy Trakker. Začněme designem. Tento spacák vypadá velice „jednoduše“, přitom ale zajímavě a elegantně. Na tomto spacáku pro rybáře od firmy Takker nenajdeme například žádné stehy na povrchu. A to se nám líbí! Tenhle spacák je vzhledově opravdu povedený! Ještě rychle k upevnění spacáku na lehátku – to je hodně podobné jako u spacáku od firmy FOX.

A jak je tomu se šetřením teplem uvnitř spacáku? Tajemství tkví v oněch chybějících stezích na spacáku. Tím, že na jeho povrchu nejsou žádné stehy, nedochází ke zbytečnému úniku tepla z povrchu spacáku. Dává to logiku, co myslíte? Tenhle postup je opravdu chytrý! A co je nejlepší? Jednoznačně cena! Tenhle spacák stojí okolo 1600 korun. Paráda!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

sumec

Lov sumců na českých vodách: 3 věci, které rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu!

admin | přečteno: 4997x | 28.06.2017 | Žádné komentáře

Lov sumců na českých revírech patří k velice oblíbeným rybářským disciplínám. …

stika

VIDEO: Revoluční nástraha! Adrenalinový lov gigantických štik na umělého netopýra!

admin | přečteno: 3726x | 26.06.2017 | Žádné komentáře

Firma Savage Gear patří k nejzajímavějším výrobcům umělých nástrah na dravé …

kapr

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 3397x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>