skingbranding-banner

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Perfektní rybářské křeslo za nízkou cenu? Tohle si nenechte ujít!


Sehnat kvalitní, bytelné, ale pohodlné křeslo na ryby není zrovna jednoduché. Pokud už člověk konečně nalezne výborné rybářské křeslo, pak šťastnou náladu rychle zchladí cenovka s hrozivě vypadající cenou. Na druhou stranu, koupě levného křesla také nemusí končit zrovna šťastně, protože některé modely se rozpadnou dříve, než s nimi dojdeme k vodě! Neřešitelná situace? Ani náhodou! Naštěstí je na rybářském trhu křeslo, do kterého se okamžitě zamilujete!

 

Rybářská sedačka NGT XPR Chair

NGT_kreslo_pro_rybareCena: 1163 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: zcela ZDARMA!

Tohle je výborné rybářské křeslo od renomované anglické společnosti NGT. Na tomto křesle od firmy NGT se nám nejvíce líbí jeho konstrukce. Díky rozměrnému opěradlu a sedáku se na této sedačce velice pohodlně sedí. A to i urostlejším rybářům! K ještě většímu pohodlí pak přispívají i bytelné opěrky.

K rozměrům: Rozměr sedáku je 48×44 centimetrů, jeho výška je pak 29 centimetrů. Výška opěradla je luxusních 57 centimetrů. Křeslo má nastavitelné nohy, které jsou navíc vybavené širokými patkami. Právě široké patky jsou neocenitelné při sezení na měkkém podkladu (např. bahno) – široké patky se totiž tolik neboří. Super! Co se týče designu: Toto křeslo má krásné tmavě-zelené zbarvení. Vypadá prostě fantasticky!

Rybářská sedačka NGT XPR Chair má velmi bytelnou a pevnou konstrukci, která je vyrobena z prvotřídního kovu. I díky tomu má toto křeslo plně dostačující nosnost až 130 kilogramů. Ale! I když toto křeslo od NGT působí bytelně, je až neuvěřitelně lehké – váží pouhých 5,2 kilogramů. Díky tomu se tato rybářská sedačka nepronese, což ocení zejména ti rybáři, kteří chodí k vodě na jednodenní vycházky.

Toto křeslo se mezi rybáři stalo doslova hitem. A není se čemu divit! Křeslo NGT XPR Chair má perfektní vlastnosti, ale je dostupné za opravdu rozumnou cenu. A tím máme na mysli, že tahle koupě je skutečně moc výhodná! Navíc, samotní rybáři toto křeslo hodnotí vskutku pozitivně. Například zákazníci na e-shopu Chyť a pusť hodnotí toto křeslo neobvykle vysokými 93%! A znovu se k tomu dostáváme: Zákazníci e-shopu Chyť a pusť si nejvíce pochvalují onen poměr cena/výkon. Proto dejte na vaše rybářské kolegy a pořiďte si kvalitní rybářské křeslo za velmi výhodnou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Masakr! Exkluzivní kaprové navijáky FOX s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

admin | přečteno: 8805x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky od věhlasné společnosti FOX patří k tomu nejlepšímu na …

NOVINKA: Exkluzivní maskáčové spacáky pro rybáře! Nádherný dárek na Vánoce!

admin | přečteno: 668x | 15.11.2017 | Žádné komentáře

Tohle je nádhera! Firma Giants Fishing na trhu uvedla exkluzivní …

Lov kaprů: TOP 3 nástrahy na kapry do studené vody! S těmahle si zaručeně zachytáte!

admin | přečteno: 1714x | 14.11.2017 | Žádné komentáře

Na první pohled to nemusí vypadat, ale zrovna teď je …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *