skingbranding-banner

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Vynikající hlásiče FLAJZAR za pár korun!


Není rybáře, který by neznal vynikající českou firmu FLAJZAR. Právě tato společnost je „autorem“ prvotřídních signalizátorů na ryby, které se vyznačují perfektní spolehlivostí a výtečnými vlastnostmi. Když se řekne FLAJZAR, pak mnoho rybářů napadnou skutečně brutální testy, kdy výrobce dával tyto signalizátory na několik dní do vody. Výsledek? Se signalizátory to nic neudělalo! Je výborné, že rybáři mají možnost si zakoupit kvalitní signalizátory na ryby, které vydrží extrémní podmínky, přitom nestojí hromadu peněz. Přesvědčte se sami…

Proč jsou tyto signalizátory tak perfektní? Protože jsou (téměř) nezničitelné. Signalizátory na ryby FLAJZAR nabízí vysokou výdrž i v extrémních podmínkách. Ani ten nejsilnější déšť nebo ani ten nejtřeskutější mráz tyhle signalizátory nezdolají! Jejích výdrž je opravdu úctyhodná! Dalšími obrovskými klady signalizátorů FLAJZAR jsou vysoká výdrž baterie, chytré inovace nebo jednoduchost ovládání. Tyhle přístroje jsou prostě super!

flajzar

Mohlo by se zdát, že signalizátory na takové úrovni budou „normálním“ rybářům nedostupné. Ale není tomu tak! Firma FLAJZAR nabízí i takové modely, které jsou cenově dostupné. Přičemž to nijak nesnižuje jejich vysokou kvalitu. Pojďme se podívat na jeden z nejoblíbenějších modelů od firmy FLAJZAR.

 

Signalizátor FLAJZAR FISHTRON e1

flajzar_fishtronVýrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Jeden z našich nejoblíbenějších signalizátorů od firmy FLAJZAR! Proč? Tento signalizátor je zhotoven z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezproblémový chod po velice dlouhou dobu. Vynikající! Přitom je ale signalizátor FLAJZAR FISHTRON e1 velice snadno ovladatelný – jednoduše stačí otočit jedním knoflíkem a vše „jede“. Obrovským plusem je i to, že tento signalizátor od firmy FLAJZAR má velmi vysokou výdrž baterie.

Už při prvním pohledu se do těchto signalizátorů zamilujete! Nádherný design dělá z těchto signalizátorů i potěšení pro rybářovy oči. A to není všechno! Optická signalizace je složená z řady LED diod, které jsou dostupné hned v několika barvách. Tohle vypadá moc dobře! Pochopitelně, signalizátor FLAJZAR FISHTRON e1 je vybaven i širokou škálou tónů i pro akustickou signalizaci. Stačí si jen vybrat…

Co na těch signalizátorech tak milujeme? Že se nejedená o „klasické kaprové“ signalizátory. Ne! Signalizátory FLAJZAR FISHTRON e1 jsou vhodné i při chytání na krmítko nebo při lovu úhořů či candátů. Všestrannost použití, vynikající vlastnosti, vysoká výdrž a odolnost nebo jednoduché ovládání – to všechno nabízí tyto šikovné signalizátory FLAJZAR FISHTRON e1! Jsou fakt parádní! Pokud hledáte na vaše vycházky za rybami spolehlivé signalizátory, sáhněte po těchto. Neprohloupíte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Masakr! Exkluzivní kaprové navijáky FOX s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

admin | přečteno: 8805x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky od věhlasné společnosti FOX patří k tomu nejlepšímu na …

NOVINKA: Exkluzivní maskáčové spacáky pro rybáře! Nádherný dárek na Vánoce!

admin | přečteno: 668x | 15.11.2017 | Žádné komentáře

Tohle je nádhera! Firma Giants Fishing na trhu uvedla exkluzivní …

Lov kaprů: TOP 3 nástrahy na kapry do studené vody! S těmahle si zaručeně zachytáte!

admin | přečteno: 1714x | 14.11.2017 | Žádné komentáře

Na první pohled to nemusí vypadat, ale zrovna teď je …

Komentáře

  • Zajímají nové produkty o rybářeni a novinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *