skingbranding-banner

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Vynikající hlásiče FLAJZAR za pár korun!


Není rybáře, který by neznal vynikající českou firmu FLAJZAR. Právě tato společnost je „autorem“ prvotřídních signalizátorů na ryby, které se vyznačují perfektní spolehlivostí a výtečnými vlastnostmi. Když se řekne FLAJZAR, pak mnoho rybářů napadnou skutečně brutální testy, kdy výrobce dával tyto signalizátory na několik dní do vody. Výsledek? Se signalizátory to nic neudělalo! Je výborné, že rybáři mají možnost si zakoupit kvalitní signalizátory na ryby, které vydrží extrémní podmínky, přitom nestojí hromadu peněz. Přesvědčte se sami…

Proč jsou tyto signalizátory tak perfektní? Protože jsou (téměř) nezničitelné. Signalizátory na ryby FLAJZAR nabízí vysokou výdrž i v extrémních podmínkách. Ani ten nejsilnější déšť nebo ani ten nejtřeskutější mráz tyhle signalizátory nezdolají! Jejích výdrž je opravdu úctyhodná! Dalšími obrovskými klady signalizátorů FLAJZAR jsou vysoká výdrž baterie, chytré inovace nebo jednoduchost ovládání. Tyhle přístroje jsou prostě super!

flajzar

Mohlo by se zdát, že signalizátory na takové úrovni budou „normálním“ rybářům nedostupné. Ale není tomu tak! Firma FLAJZAR nabízí i takové modely, které jsou cenově dostupné. Přičemž to nijak nesnižuje jejich vysokou kvalitu. Pojďme se podívat na jeden z nejoblíbenějších modelů od firmy FLAJZAR.

 

Signalizátor FLAJZAR FISHTRON E1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z našich nejoblíbenějších signalizátorů od firmy FLAJZAR! Proč? Tento signalizátor je zhotoven z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezproblémový chod po velice dlouhou dobu. Vynikající! Přitom je ale signalizátor FLAJZAR FISHTRON E1 velice snadno ovladatelný – jednoduše stačí otočit jedním knoflíkem a vše „jede“. Obrovským plusem je i to, že tento signalizátor od firmy FLAJZAR má velmi vysokou výdrž baterie.

Už při prvním pohledu se do těchto signalizátorů zamilujete! Nádherný design dělá z těchto signalizátorů i potěšení pro rybářovy oči. A to není všechno! Optická signalizace je složená z řady LED diod, které jsou dostupné hned v několika barvách. Tohle vypadá moc dobře! Pochopitelně, signalizátor FLAJZAR FISHTRON E1 je vybaven i širokou škálou tónů i pro akustickou signalizaci. Stačí si jen vybrat…

Co na těch signalizátorech tak milujeme? Že se nejedená o „klasické kaprové“ signalizátory. Ne! Signalizátory FLAJZAR FISHTRON E1 jsou vhodné i při chytání na krmítko nebo při lovu úhořů či candátů. Všestrannost použití, vynikající vlastnosti, vysoká výdrž a odolnost nebo jednoduché ovládání – to všechno nabízí tyto šikovné signalizátory FLAJZAR FISHTRON E1! Jsou fakt parádní! Pokud hledáte na vaše vycházky za rybami spolehlivé signalizátory, sáhněte po těchto. Neprohloupíte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Anglická dokonalost: Exkluzivní kaprové pruty a navijáky NASH za skvělé ceny! Geniální vybavení!

admin | přečteno: 770x | 21.02.2018 | Žádné komentáře

Anglie. Kolébka kaprařiny, ve které se tato nádherná rybářská disciplína …

Jarní lov kaprů ve studené vodě: Jednoduchá a rychlá příprava kvalitní návnady na kapry! Tohle funguje!

admin | přečteno: 1084x | 20.02.2018 | Žádné komentáře

Lov kaprů na jaře patří k nejkrásnějším chvílím rybářské sezóny. Příroda …

VÝPRODEJ: Výhodné slevy na oblíbené kaprové pruty! Pořiďte si kaprový prut „za hubičku“!

admin | přečteno: 1911x | 12.02.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou momentálně k mání perfektní …

Komentáře

  • Zajímají nové produkty o rybářeni a novinky.

  • Kromě utahovaciho šroubku fakt dobrý… 😝

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *