skingbranding-banner

SVĚT BOILIES: Tajemství úspěchu firmy LK Baits? Kvalitní suroviny a vlastní vývoj!


Firma LK Baits. Otcem této renomované společnosti je známý kaprař Lukáš Krása. Právě on ve městě Přelouč vybudoval úspěšnou firmu, která produkuje obrovské množství nástrah a návnad na kapry. Firma je známá svými kvalitními produkty, které si oblíbilo obrovské množství nejen tuzemských, ale i zahraničních kaprařů. A právě nyní máme jedinečnou možnost nakouknout za oponu této kaprařské firmy, po které nás provedou členové týmu LK Baits. Tak pojďme na návštěvu…

lk_baitsNejdříve začněme ve výrobně firmy LK Baits. Lukáš Krása nás provede jak skladem, tak i samotnou výrobnou, ve které se kvalitní boilies od této firmy vyrábí. „Nikdy jsem nešel s davem. A nereagoval jsem na situaci na trhu, kdy jsou výrobci nuceni jít s cenou tak nízko, že nejsou schopni používat kvalitní ingredience,“ říká Lukáš Krása. Právě majitel společnosti LK Baits si zakládá na kvalitě. A podle jeho slov si nedokáže výrobu boilies představit bez čerstvých vajec, kvalitních rybích mouček a dalších jiných ingrediencí.

lk_baits_boiliesJe skoro až neuvěřitelné, jak přísné regule ve výrobně firmy LK Baits platí. Pracovníci ve výrobě po každé směně dezinfikují celou výrobnu. Proč? „Je to z toho důvodu, že používáme pouze přírodní konzervanty, které pak rozlišují to, jestli je boilies úspěšný nebo ne. Nedokážu si představit vyrábět krmení v nevhodných podmínkách, kde jsou různé spory plísní,“ vysvětluje Lukáš Krása. A kolik boilies firma LK Baits vyprodukuje? „V naší výrobně dokážeme vyrábět přes 2 tuny boilies denně,“ říká Krása. Co se týče krmných pelet, tak těch firma LK Baits vyprodukuje až 5 tun denně.

lukas_krasaObrovskou „zbraní“ a možná tím největším klíčem k úspěchu je vlastní vývoj velice kvalitních esencí. Hlavní postavou v tomto směru je Marek Bouška, který pracuje na vývoji tekutých součástí nástrah a návnad LK Baits. „Pracujeme na aminokyselinách, které přidáváme do jednotlivých esencí. Každá esence se skládá z několika desítek složek,“ popisuje Bouška. Ten postup vývoje je neuvěřitelný. Pracovníci po zhotovení některé z nástrah nejdříve testují její účinnost v akváriích nebo rybníčcích. Až po tomto prvním kroku, kdy jsou si výrobci jistí úspěchem, jdou nástrahy testovat na běžné revíry. Fascinující postup!

Kompletní pohled na firmu LK Baits si můžete v klidu prohlédnout v přiloženém videu. V něm uvidíte jak výrobnu nebo laboratoře, tak i sklad nebo prodejnu firmy LK Baits. Přejeme příjemnou podívanou…

 

Informace o firmě

WEB: lkbaits.cz

PRODEJNA: Přelouč, Pardubická 1734

FACEBOOK: LK BAITS – BIG CARP CONNECTION

 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

Nové články v rubrice

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7190x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

CENOVÁ BOMBA: Našlapané krmné boilies za akční cenu! Připravte se na sezónu výhodně!

admin | přečteno: 1074x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop PARYS spolu s firmou Carp Only připravil skvělou nabídku. …

SVĚT BOILIES: Úspěšný lov kaprů na jaře. Perfektní kuličky do chladné jarní vody!

admin | přečteno: 17046x | 12.03.2018 | Žádné komentáře

Jarní lov kaprů přináší hodně „strastí a pastí“. Neustále se …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *