skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?


Konečně! Kapři už zase berou jako zbláznění! První sluneční paprsky letošního jara „vyhnaly“ k vodě spoustu rybářů. Drtivá většina rybářů v tomto čase chytá kapry na krmítko. A není se čemu divit. Tato technika totiž právě teď funguje naprosto skvěle. Ale! Aby si rybář dobře zachytal, je zapotřebí do krmítka dát takové krmení, které dokáže přilákat kapry. Pojďme se podívat na několik surovin, které udělají z vašeho krmení naprosto luxusní „kapří mňamku“…

Je zapotřebí si uvědomit, že i při silnějších jarních paprscích je voda v revírech pořád dost studená. Proto je nutné dát do krmení takové suroviny, které mají intenzivní vůni, jež dokáže přinutit k žravosti i pasivní kapry. Příprava je jednoduchá: Stačí si koupit základní krmnou směs, do které následně ještě přidáme tyto intenzivně „vonící“ suroviny. Jaký je výsledek? Mnohem více záběrů i ve studené vodě!

 

TOP suroviny do krmení na kapry

krevetova_mouckaKrevetová moučka: Vynikající moučka! Tajný trumf pro výrobu perfektní krmné směsi na kapry! V čem je krevetová moučka tak unikátní? V jejím pachu! Právě moučky (ale i jiné výrobky) z krevet patří k pachově nejintenzivnějším na rybářském trhu. Jenže právě toto při lovu kaprů potřebujeme! Díky krevetové moučce je rybář schopný vyrobit skutečně intenzivní „pachové“ krmení, které bude mít opravdu výraznou pachovou stopu i ve studené vodě. Tohle fakt doporučujeme! Krevetová moučka je TOP!!!

S dávkováním opatrně! Jelikož má tato moučka skutečně intenzivní pach, stačí do 1 kilogramu krmení přidat 50, maximálně 100 gramů moučky. A pozor! Opravdu doporučujeme tuto moučku otvírat pouze na „volném prostranství“ až u vody. Potěšíte tím například vaši drahou polovičku! 🙂

Krevetová moučka bývá obvykle velmi drahá. A je to logické. Tato moučka se totiž používá k výrobě těch nejlepších nástrah a návnad na kapry. Proto nás velmi těší, že jsme pro vás našli krevetovou močku za lidovou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

lososova_mouckaLososová moučka: Toto je jedna z nejpoužívanějších rybích mouček ve světě rybařiny. A je to logické! Právě lososová moučka má naprosto unikátní vlastnosti, které dokážou udělat z krmení na kapry naprosto „smrtící zbraň“. Tak zaprvé: Lososová moučka má zcela unikátní pach, který se velice dobře šíří vodním prostředím a spolehlivě přiláká kapry k nástraze. Jak je dobře známo, tak kapři moc dobře cítí „živočišné pachy“, proto je tato moučka při lovu kaprů tolik úspěšná. Další obrovskou výhodou této suroviny je její vskutku vysoká výživová hodnota a výborná stravitelnost.

Tuto moučku stačí přidávat do krmení v malém množství. Na 1 až 2 kilogramy krmení obvykle přidáváme 100 gramů lososové moučky. Pokud chcete vylepšit vaše krmení kvalitní živočišnou složkou, rozhodně po této moučce sáhněte! Tohle je klíč k častějším záběrům od mlsných kaprů!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

robin_redRobin Red: Tohle je mňamka! Právě Robin Red patří k nejpoužívanějším surovinám v posledních několika sezónách. Tato surovina totiž nabízí perfektní vlastnosti při lovu kaprů. Jedná se o silnou směs z koření, jejíž intenzivní pach a zbarvení je moc dobře známé v celém rybářském světě! Tato surovina má „na svědomí“ obrovskou spoustu kapitálních kaprů. Robin Red je spíše známý při výrobě boilies. Ale! Tuto surovinu používají kaprařští profíci jako tajnou zbraň i v krmných směsích. Robin Red určitě vyzkoušejte!

Přidáním Robin Redu jste schopni udělat z vašeho krmení opravdu nadupanou směs, která bude lákat kapry z širokého okolí. Ale pozor s dávkováním! Jelikož je Robin Red vskutku intenzivní, pak bohatě postačí přidat do 1 kilogramu krmení 50, maximálně 100 gramů Robin Redu. Tuto suroviny milujeme při výrobě kvalitního krmení i my! Robin Red je TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 9898x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7334x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

CENOVÁ BOMBA: Našlapané krmné boilies za akční cenu! Připravte se na sezónu výhodně!

admin | přečteno: 1108x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop PARYS spolu s firmou Carp Only připravil skvělou nabídku. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *