skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Geniální nástrahy do teplé vody, které perfektně fungují na mlsné kapry!


mekcene-peletky

Léto se nám přehouplo do druhé poloviny. Voda v našich revírech je nyní teplá, ovšem to nijak nezmenšuje rybí apetit. Naopak! Časté deště, které přikalují vodu v revírech, nutí ryby k neustálému shánění potravy. Ryby tak aktivně sbírají to, co jim chutná. A proto mají rybáři teď takové žně. Tedy, jak kteří. Pokud si chcete zachytat spoustu krásných kaprů, pak musíte vsadit na osvědčenou nástrahu. Přinášíme vám zaručené tipy, které vám pomohou k bohatým úlovkům…

Vraťme se ještě k těm intenzivním dešťům. Ty jsou totiž velice důležité. Intenzivní deště zvedají hladiny v našich revírech, a rychlejší proudění perfektně víří dno jak na tekoucích, ale dokonce i na stojatých vodách. Takže do vodního sloupce se nyní dostávají drobní bezobratlí, které ryby s velkou chutí sbírají. Navíc, hromada hmyzu se dostává do vody i ze souše – například splavený hmyz ze stromů. A ryby této příležitosti naplno využívají. Sbírají pro ně chutnou a výživnou potravu. Proto by v těchto dnech měli rybáři vsadit na masovou nástrahu. Protože maso teď „jezdí“!

plavana-kapr

 

mekcene-pelety-soft-pellets-originalMěkčené peletky SOFT PELLETS

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

O této nástraze jsme toho napsali už mnoho, ale my nemůžeme jinak. Neustále nám totiž chodí „pochvalné“ zprávy o tom, jak tato nástraha na kaprovité ryby perfektně funguje. Ano, píšete nám, že na tyto měkčené peletky SOFT PELLETS chytáte nádherné kapry, cejny, líny nebo bílou rybu. Dokonce nám jeden rybář psal i o tom, že na tyhle peletky chytá na Labi krásné sumečky soft-pelletsamerické. Neuvěřitelné! Takže pochopitelně máme radost z toho, že vám to na tuto nástrahu tolik bere.

Proč? Protože tyto peletky jsou oproti jiným peletkám od jiných výrobců opravdu levné, přitom velice kvalitní. Měkčené peletky SOFT PELLETS jsou vyráběny z prvotřídních mouček, které se vozí z Německa nebo z Dánska. A právě tyto kvalitní rybí moučky jsou tajemstvím úspěchu. Nástraha má díky nim bohaté výživové složení a pro kapry peletky-jahoda-medneodolatelnou vůni. Pokud kapr na takovou nástrahu narazí, nenechá si ji ujít!

Jak z názvu vyplývá, tak tato nástraha je měkčená. Peletky tak jdou velice dobře napíchnout na háček. To je obrovská výhoda, protože pro nastražení této nástrahy nepotřebuje žádnou jehlu. Další velkou ppeletky-s-cervyředností je to, že měkčené peletky SOFT PELLETS mají titěrný tvar. Na háčku tak z několika peletek můžete dělat zajímavé „kuličky“, které kapry nenechají v klidu.

Dáme vám tip. Měkčené peletky sice nabízíme v několika příchutích, ale bezkonkurenčně nejlepší jsou měkčené peletky s příchutí JÁTRA/ČESNEK a JAHODA/MED. Tyto dvě příchutě vám nejvíce „jezdí“. K peletkám se hodí, když k nim nastražíte i nějakou živou nástrahu. Nejvíce funguje, když peletkám připíchnete například červa! V takovém případě je úspěch zaručen!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

kapr-fox

LETNÍ VÝPRODEJ: Brutální slevy na suprové oblečení FOX!

admin | přečteno: 1341x | 21.08.2017 | Žádné komentáře

Firma FOX je producentem špičkových výrobků. Tato společnost si dává …

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2524x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

kapr-detail

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

admin | přečteno: 1393x | 16.08.2017 | Žádné komentáře

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>