skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Lov trofejních kaprů! Na co chytat velké kapry na jaře?


Kapři berou jako diví! Rybářské portály a časopisy plní nádherné fotografie kapitálních kaprů. Luxusní pohled! Některé úlovky totiž atakují i rekordní hranice. Není na co čekat! Je zapotřebí se pořádně připravit na blížící se květen. Tedy na měsíc, jež patří k těm nejlepším v rybářském roce. S čím ale vyrazit na velké a zkušené kapry? Máme několik tipů na perfektní nástrahy, které vás nezklamou! Mrkněte se…

kapr_sarka_kauckaPoslední dny provází velice nevábné počasí. Silný vítr, nepřestávající déšť a kousavá zima – to všechno teď pobyt u vody citelně komplikuje. Přesto! Kapři prostě berou! Například vskutku vydařenou výpravu prožila na jedné pískovně známá kaprařka Šárka Kaucká. Ta na tomto revíru dokázala chytit krásného kapra o hmotnosti 15 kilogramů. Nádherně stavěný kapr byl ve vynikající kondici! Parádní ryba! A úspěšná nástraha? Nové boilies MIKBAITS WS2!

kapr_michal_kuceraVydařené zahájení prožil i zkušený kaprař Michal Kučera. Ten na webu firmy MIKBAITS napsal: „První vážnou výpravu za kapry jsem absolvoval minulý týden. A byla to celkem povedená výprava. Zejména první dva dny, než se ochladilo, byly ryby aktivní nad očekávání. Během nich jsem chytil 12 – 13 kaprů, z nichž největší dva měli kolem 13 kg. Nejúspěšnější nástrahou byla WS2.“

kapr_honza_carpkiller_hubkaA ještě Honza „Carpkiller“ Hubka. I ten na jedné řece zdolal naprosto luxusního kapra. Ta ryba je prostě FANTASTICKÁ! „Ještě několik minut po podebrání úlovku jsem stál s podběrákem v ruce ve vodě, klepal se napětím a vstřebával ten skvělý pocit úspěchu, štěstí a zadostiučinění, byť v tu dobu jsem stále ještě ani netušil, jak velkého kapra se mi vlastně podařilo ulovit. Až jeho vynesení na podložku a následné vážení ukázalo ve vodě ukryté proporce tohoto starého, statného a zjizveného, říčního veterána. Kapr měřil 102 cm a vážil 20,2 kg!“ píše Honza na webu MIKBAITS.

Všechny ryby jsou opravdu luxusní! Musel to být nepopsatelný pocit tyhle kapry zdolat a potěžkat si je v rukou. Všichni zmíněné kapři byli chyceni na boilies od firmy MIKBAITS. Pojďme se teď podívat na několik kuliček, které jsou v tomto období TOP nástrahami na velké kapry!

 

Lov kaprů na jaře: Jaké boilies použít?

boilies_mikbaits_spiceman_wsBoilies MIKBAITS Spiceman WS2

Cena: od 155 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Už teď – na začátku rybářské sezóny – je jisté, že tohle boilies bude naprostým hitem boilies_mikbaits_spicemantohoto roku. Hodně velkých kaprů, na které jste v posledních dnech „narazili“ bylo uloveno právě na toto boilies od firmy MIKBAITS. Jenže ono se není čemu divit! Boilies MIKBAITS Spiceman WS2 je jednoduše perfektní!

Tajemství úspěchu tkví ve složení směsi. Boilies MIKBAITS Spiceman WS2 má intenzivní kořeněnou vůni a chuť, která dokáže přinutit k žravosti i kapry v chladné jarní vodě. Navíc, směs tohoto boilies je poskládána tak, že kuličky spolehlivě „pracuji“ i za nízkých teplot. Však taky, doba rozpadu tohoto boilies je v chladné vodě neuvěřitelně rychlých 12 hodin! A to už o něčem vypovídá! Tyhle kuličky jsou vynikající pro „rychlé“ chytání nebo při kratších vycházkách k vodě…

Tím, že boilies MIKBAITS Spiceman WS2 dokáže „pracovat“ i ve studené vodě, tak vytváří velmi koncentrovanou a pro kapry lákavou pachovou stopu. Na kořeněnou chuť kapři velmi dobře reagují a spolehlivě na ni berou i za nižších teplot. Ostatně, hromada fotek s krásnými kapry jsou toho jasným důkazem! WS2 jezdí! Tohle je prostě perfektní nástraha pro jarní lov kaprů!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

boilies_pampeliskaBoilies MIKBAITS Fluo Mirabel

Cena: 116 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

boiliesTyhle kuličky ještě nedávejte z ruky! Ano, boilies MIKBAITS Fluo Mirabel je vhodné zejména při lovu na podzim a v zimě. Ale jak to vypadá, tak při letošním studeném jaře budou tyto kuličky TOP nástrahou! Dejte na naše rady! Boilies MIKBATS Fluo Mirabel je boilies_detailvyrobeno z perfektní směsi, která bude v aktuálních podmínkách velmi silnou zbraní na velké kapry.

Proč? Zaprvé: Směs tohoto boilies dokáže „pracovat“ i za nízkých teplot. Koncentrovaná, nasládlá vůně kuliček s „perníkovým ocasem“ je vskutku brilantní! A kapři na ni spolehlivě reagují. Zadruhé: Kuličky mají perfektní velikost 12 mm, která je ideální při jarním kapraření. Za třetí: Výrazné zbarvení tohoto boilies jde nádherně vidět boilies_fluoi na tmavém nebo zarostlém dně. Žádný kapr jej nepřehlédne! Začtvrté: Tyhle kuličky se vyrábí v perfektní příchuti „pampeliška“. Právě tyto kuličky jsou dneska už legendární, protože mají na kontě hromadu trofejních kaprů.

Pokud si chcete v druhé půlce dubna a na začátku května dobře zachytat, pak po kuličkách MIKBAITS Fluo Mirabel s příchutí pampelišky sáhněte! Jedná se o perfektní nástrahu, na kterou berou trofejní a zkušení kapři až neuvěřitelně spolehlivě. My tyhle kuličky milujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

Ilustrační foto: Chyť a pusť a MIKBAITS

Nové články v rubrice

VÝPRODEJ: Výhodné slevy na oblíbené kaprové pruty! Pořiďte si kaprový prut „za hubičku“!

admin | přečteno: 1782x | 12.02.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou momentálně k mání perfektní …

TOP 5 navijáků na kapry za lidovou cenu! Za tyhle dáte jen pár korun!

admin | přečteno: 4704x | 10.02.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní naviják není jen tak. A sehnat kvalitní naviják …

NOVINKA: MIKBAITS představuje nové boilies! Geniální masové kuličky s ovocnou příchutí!

admin | přečteno: 1649x | 31.01.2018 | Žádné komentáře

Firma MIKBAITS přichází s novým boilies. Pro rok 2018 uvádí na …

Komentáře

  • U Nás na Slovensku sa otvára sezona miestneho zväzoveho lovu na kapra 16.5. 2017. Hladám kaprára a amuristu na super rybačku a priatelstvo.Taktiež sumčiara čo by si chcel ulovit bieleho sumca cca 30 kg -už 2 roky sa pokušam ho uloviť no 3x mi odtrhol lov od 17.6. 2017.
    tešim sa

    Miesto Hlohovec Slovensko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *