skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Perfektní rybí moučky za pár korun, které přilákají i ty největší kapry!


lososova_moucka

Rybí moučky. Perfektní suroviny, které se v rybářském světě používají už od nepaměti. Rybí moučky najdete všude – jak v nástrahách, tak i v návnadách. Rybí moučky jsou s velkou oblibou přidávány i do boilies. To, proč firmy mají rybí moučky tak rády, tkví v tom, že právě tyto suroviny perfektně fungují při lovu velkých kaprů. Ale o tom si více povíme později. Pojďme si nyní rybí moučky představit blíže. Tohle seznámení stojí fakt za to…

Mluvili jsme o tom, že rybí moučky perfektně fungují při lovu velkých kaprů. A u toho se teď zastavíme. Není žádným tajemstvím, že rybí moučky obsahují celou řadu pro ryby atraktivních látek. A právě tyto atraktivní látky nutí kapry k mnohem vyšší žravosti. Navíc! Rybí moučky vypouštějí velice intenzivní „živočišný odér“. Bingo! Právě tento silný pach je tím nejdůležitějším klíčem k úspěchu. Pokud se podíváte do učebnic biologie, pak zjistíte, že kapři velice dobře cítí „živočišný pach“. Takže nyní dostáváme odpověď na to, proč jsou rybí moučky mezi lovci kaprů tak oblíbené – jednoduše prostě fungují i na ty největší a nejzkušenější kapry!

plavana-kapr

 

Svět rybích mouček

Rybích mouček je ve světě rybařiny opravdu nepřeberné množství. Ale jak se v této změti výrobků zorientovat? Nebojte, pomůžeme vám. Teď vám dáme několik tipů na perfektní rybí moučky, které sem dováží především z Dánska a Německa česká firma KAPRPRO. Právě Dánsko a Německo jsou země, které jsou ve výrobě rybích mouček naprostými EXTRA třídami!

tunakova-moucka-originalSleďová moučka: (Výrobek je dostupný na InFish.cz) Horký favorit! Naše nejoblíbenější rybí moučka. Sledová moučka obsahuje největší podíl pro ryby atraktivních látek. Navíc! Pach sleďové moučky je skutečně intenzivní – rybina z ní prostě silně čpí. Sleďová moučka má také zajímavě tmavé zbarvení. Takže právě tato moučka vyváří ve vodním prostředí atraktivní „mrak“, který láká ryby k nástraze i z velké vzdálenosti. Sleďovou moučku opravdu doporučujeme!

lososova_mouckaLososová moučka: (Výrobek je dostupný na InFish.cz) Lososová moučka je „černým koněm“ mezi rybími moučkami. Proč? Účinnost lososové moučky na velké kapry je velice dobře známá. Lososová moučka má zajímavou vůni a velice nápadnou, světlou barvu. Tato moučka patří k nejpoužívanějším při výrobě masových nástrah. A není se čemu divit! Právě lososová moučka obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, které ryby potřebují k „udržování kondice“. Takže kapři takovou nástrahu nebo návnadu cíleně vyhledávají. Proto lososová moučka tolik funguje!

rybi_moucka_primeRybí moučka: (Výrobek je dostupný na InFish.cz) Rybích mouček je na rybářském trhu obrovské množství. Může se vám stát, že se u rybí moučky setkáte s nějakým označením (např. LT). Toto označení hodně napovídá například o výrobním postupu nebo o výši obsahu atraktivních látek v rybí moučce. Na InFish.cz naleznete několik druhů rybích mouček. Z našich zkušeností vyplývá, že nejlépe funguje rybí moučka PRIME.

 

Jak chytat s rybí moučkou?

rybi_moucka_na_rybyNa závěr si ještě povíme něco o tom, jak je vhodné rybí moučky používat. Rybí moučky jsou perfektní přísadou pro posílení vaši návnady. Proto, pokud se vydáte na kapry, pak je dobré do krmení přidat i trochu rybí moučky. Právě ta dodá krmení jedinečné zbarvení a velice intenzivní pach. Takže kapři budou na vaše krmení mnohem lépe reagovat. Podle našich zkušeností nejlépe funguje, když do 1 kilogramu krmení přisypete 100 – 250 gramů rybí moučky. Takové krmení rázem obohatíte o spoustu atraktivních látek. Jo, tohle mají velcí kapři rádi!

mikropelety_mouckaRybí moučky ale nemusíte přidávat pouze do krmení. Ne! Rybí moučky jsou perfektní i pro zatraktivnění samotné nástrahy. Na co kupovat drahé sypké atraktory, které stejně zmíněné moučky obsahují? Stačí nástrahu vyválet v některé z rybích mouček! Takže jak na to? Jednoduše! Namočte vaši nástrahou do vody nebo tekutého atraktoru, a následně ji vyválejte v rybí moučce. Na nástraze se rázem vytvoří sypký povrch, který se po vhození do vody začne z nástrahy uvolňovat. A přesně tohle je zaručeným fíglem při lovu kaprů.

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2193x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

kapr-detail

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

admin | přečteno: 1264x | 16.08.2017 | Žádné komentáře

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové …

akce

AKČNÍ SET: Výhodný nákup! Stojan, 3 hlásiče a příposlech za neuvěřitelně nízkou cenu!

admin | přečteno: 2378x | 11.08.2017 | Žádné komentáře

Investice do stojanu, hlásičů a ještě příposlechu k tomu je záležitost …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>