skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Zaručené rady, jak přelstít velké a zkušené kapry! Tohle funguje!


Lov velkých a zkušených kaprů není jen tak. Tyto zkušené ryby jsou všemi mastmi mazané, tudíž i velice opatrné. Na krmném místě sbírají potravu s největší opatrností. A v momentě, kdy narazí na něco podezřelého, prchají okamžitě pryč. Proto je důležité při prezentaci naší nástrahy uvažovat nad každým detailem. Pokud totiž budeme prezentovat naši nástrahu „nenápadně“, pak je šance na ulovení trofejního kapra mnohem vyšší.   

Přirozenost nástrahy – to je to, oč tu běží. Pokud se nám podaří prezentovat nástrahu „přirozeně“, pak budí mnohem menší podezření, takže šance na pěkný úlovek roste. V současnosti lze na rybářském trhu nalézt několik pomůcek, které nám k vytvoření „nenápadné“ nástrahy výrazně napomohou. Pojďme se teď na ně podívat…

 

bogeyKRYSTON Bogey

Cena: 261 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

kryston_bogey_lepidloO tomhle výrobku jsme už psali. Ale my nemůžeme jinak! S lepidlem KRYSTON Bogey vytvoříte skutečně perfektní nástrahu na trofejní a zkušené kapry. Jak? Stačí na raménko háčku nanést trochu lepidla. Pak takto olepený háček vyválíte v partiklu nebo mikropeletkách a rázem zhotovíte opravdu luxusní nástrahu! Je to naprosto jednoduché, přitom až neuvěřitelně geniální! Tato nástraha nebudí žádné „podezření“, a proto výborně funguje při lovu velkých kaprů.

bogey_krystonTato taktika funguje především při lovu s PVA. Princip je jednoduchý: Do PVA sáčku nasypeme trochu partiklu nebo mikropeletek a vložíme do něj i takto obalený háček. Po vhození do vody se PVA rozpustí a háček zůstane skrytý v kupce krmení na dně. Tohle nemůže selhat! Pokud kapr připlave na krmné místo a začne sbírat kryston_bogeykrmení, určitě se „píchne“. Tahle geniální taktika funguje při lovu kapitálních kaprů naprosto perfektně. Proč? Protože háček je skrytý v krmení takovým způsobem, že ani ten nejzkušenější kapr nemůže rozpoznat zradu.

Pokud se chystáte na velké kapry na silně prochytávané vody, tohle lepidlo od renomované anglické společnosti KRYSTON si přibalte. Díky tomuto výrobku se dostanete velkým a zkušeným kaprům „na kobylku“.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

korda_vrtacekKORDA Bait Drill

Cena: 253 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Vyvážené boilies patří k tajným zbraním těch nejúspěšnějších kaprařů. Proč? Právě vyvážené boilies má ve vodním prostředí zcela unikátní vlastnosti. Nástraha se ve vodě zajímavě pohybuje, velice citlivě reaguje na podvodní proudy, takže vypadá vskutku vrtak_korda_bait_drillpřirozeně. A to mají velcí kapři rádi! Navíc, pokud u této nástrahy budeme prezentovat volně plovoucí krmení (např. partikl nebo i malé kousky boilies), pak účinnost tohoto boilies ještě výrazněji roste.

Jak ale takové vyvážené boilies vyrobit? Zcela jednoduše! Stačí do něj vyvrtat díru a vložit do něj kus korku. Přesně k tomuto účelu slouží vrták KORDA Bait Drill. S pomocí kvalitního vrtáku vyvrtáte krásně pravidelnou díru, která nijak nepoškodí nástrahu. Vrták je vyroben z prvotřídního titanu, který je navíc potažen i korozi odolným povrchem. Tenhle vrták je (téměř) nezničitelný!

korda_bait_drillMy tuhle pomůcku nejraději používáme ve dvou případech. Zaprvé. Vrták KORDA Bait Drill je výborný pro provrtání tygřího ořechu. Ten princip je stejný: Do ořechu navrtáme díru a do ní vložíme korek. Následně tak na krmném „koberci“ z tygřích ořechů na dně bude jeden „tygřák“, který se bude zajímavě pohybovat a lákat kapra k záběru. Tohle funguje! A zadruhé. Tenhle vrták od KORDA strašně rádi používáme pro „vyvážení“ vytvrzeného boilies. Není totiž nic lepšího, než chytat na atraktivní tvrdou kuličku, která vydrží ve vodě více jak 24 hodin. Tenhle trik vyzkoušejte! Funguje parádně!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Anglická dokonalost: Exkluzivní kaprové pruty a navijáky NASH za skvělé ceny! Geniální vybavení!

admin | přečteno: 770x | 21.02.2018 | Žádné komentáře

Anglie. Kolébka kaprařiny, ve které se tato nádherná rybářská disciplína …

Jarní lov kaprů ve studené vodě: Jednoduchá a rychlá příprava kvalitní návnady na kapry! Tohle funguje!

admin | přečteno: 1079x | 20.02.2018 | Žádné komentáře

Lov kaprů na jaře patří k nejkrásnějším chvílím rybářské sezóny. Příroda …

VÝPRODEJ: Výhodné slevy na oblíbené kaprové pruty! Pořiďte si kaprový prut „za hubičku“!

admin | přečteno: 1911x | 12.02.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou momentálně k mání perfektní …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *