skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Zatraktivněte svou nástrahu! Funguje to i na velké kapry!


kapr-supinac

Zatraktivnění nástrahy je neodmyslitelnou součástí lovu velkých kaprů. Atraktory totiž posilují jak chuť, tak i vůni nástrah. Pro zatraktivnění nástrah se používají sypké nebo tekuté atraktory. Obojí druhy atraktorů mají své přednosti. Dneska se ale budeme bavit právě o těch tekutých atraktorech. Jedná se totiž o účinné výrobky, které dokážou přelstít i velkého a zkušeného kapra. Pojďme si o těchto atraktivních látkách povědět něco více…

Tekuté atraktory na kapry. Perfektní výrobky, které obsahují velké množství pro kapry lákavých látek. Navíc, obrovskou zbraní je i to, že v tekutých atraktorech je velké množství esencí. A právě ty jsou při lákání kaprů k nástraze velice důležité. Tekuté atraktory jsou perfektní v tom, že na nástraze vytváří speciální „film“, který se po vhození do vodního prostředí začne pozvolna rozpouštět. Na lovném místě tak vznikne pro kapry zajímavý „mrak“, který je přiláká až k nástraze. Tekuté atraktory skutečně fungují a jejich účinnost je mezi kapraři moc dobře známá!

kapr

Pojďme si nyní představit jeden tekutý atraktor, který vyrábí česká firma KAPRPRO. Jedná se o perfektní výrobek, který má už na „svědomí“ velký počet kaprů. Tento atraktor obsahuje celou řadu atraktivních látek, a má také velice dobré vlastnosti. Obrovskou předností tohoto výrobku je i jeho cena!

 

CSL koncentrát KAPRPRO

Balení: 1 litr

Cena: 119 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

csl-koncentrat-kaprpro-originalCSL koncentrát KAPRPRO. Hit letošní sezóny! A není se čemu divit. Česká firma KAPRPRO dokázala vyrobit jedinečný tekutý atraktor, který obsahuje obrovské množství pro kapry atraktivních látek. Jedná se skutečně o nabité CSL! Vynikající na tomto tekutém koncentrátu je i jeho vůně. Ta je velice intenzivní, takže toto CSL dokáže přilákat kapry k nástraze i z velké vzdálenosti.

CSL od KAPRPRO má i perfektní vlastnosti. Tento tekutý atraktor má hustou konzistenci. A právě hustá konzistence dělá to, že tento koncentrát vytváří na nástrahách nebo návnadách opravdu hustý „film“. Takže když nástrahu namočenou v tomto koncentrátu hodíte do vody, pak rychle začne uvolňovat velké množství atraktivních látek. Tohle je fakt paráda! Hustá konzistence a výrazné aroma vám zaručuje mnohem více záběrů od mlsných kaprů.

Luxusní je i cena tohoto výrobku. Litr CSL koncentrátu od KAPRPRO seženete za pouhých 119 korun. A to je fakt bomba! Stačí se totiž podívat na jiné výrobce – ti obvykle za podobné peníze nabízí pouze 500 ml atraktoru. CSL koncentrát od KAPRPRO je k dostání v litrovém balení a v 5 příchutích. Mezi jednoznačně nejpopulárnější patří CSL s příchutí švestky. Právě tento druh CSL má zajímavě sladkou vůni, která je do aktuálních podmínek naprosto perfektní. Hned v závěsu, co se týče oblíbenosti mezi rybáři, jsou CSL s příchutěmi medu a česneku. I tyto příchutě na kapry perfektně fungují!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

sumec

Lov sumců na českých vodách: 3 věci, které rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu!

admin | přečteno: 4997x | 28.06.2017 | Žádné komentáře

Lov sumců na českých revírech patří k velice oblíbeným rybářským disciplínám. …

stika

VIDEO: Revoluční nástraha! Adrenalinový lov gigantických štik na umělého netopýra!

admin | přečteno: 3724x | 26.06.2017 | Žádné komentáře

Firma Savage Gear patří k nejzajímavějším výrobcům umělých nástrah na dravé …

kapr

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 3397x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>