skingbranding-banner

TOP 5 navijáků na kapry za lidovou cenu! Za tyhle dáte jen pár korun!


Sehnat kvalitní naviják není jen tak. A sehnat kvalitní naviják za dobré peníze je ještě těžší. Důležité je, aby spolehlivý naviják na kapry měl dobrou brzdu, prostornou cívku a pravidelný chod. Problémem ale je, že v dnešní nabídce není zrovna lehké se zorientovat. My vám pomůžeme! Máme pro vás několik tipů na velmi zajímavé navijáky na kapry, které nestojí moc peněz, ale které nabízí velmi slušnou kvalitu! Tyto navijáky jsou velice vhodné pro chytání kaprů na položenou na většině tuzemských revírů…

Na většinu českých vod se vyplatí si pořídit střední velikost navijáků (od velikostí 40 po 60). Tyto navijáky totiž nabízí dostatečnou kapacitu navazovacího materiálů, jsou bytelné pro lov i větších kaprů, přičemž ale nejsou zbytečně těžké. Tato velikost je velmi vhodná jak pro lov na položenou, tak například i na feeder.

 

Naviják Giants Fishing TR 5000 FS

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tyto navijáky od českého výrobce Giants Fishing patří k nejpopulárnějším strojům na rybářském trhu. A není se čemu divit! Navijáky jsou kvalitně zpracované, jsou zhotovené z prvotřídních materiálů, a nabízí celou řadu perfektních vlastností. Velkou předností těchto navijáků je například volnoběžná brzda. Samozřejmě, jejich největším tahákem je velmi nízká cena. Navijáky Giants Fishing TR 5000 FS lze získat už za pár korun! Přesto, i když jsou tyto navijáky opravdu levné, tak nabízí vysokou kvalitu a bezproblémové používání při lovu kaprů na položenou! Tyto navijáky od Giants Fishing jsou vhodné jak pro lov kaprů na stojatých, tak i tekoucích vodách.

Výhody: Velmi nízká cena, volnoběžná brzda, náhradní cívka

 

Naviják OKUMA Carbonite XP Baitfeeder CBF 55

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tyhle navijáky patří k velmi povedeným strojům pro lov kaprů na položenou! Proč? Protože právě tyto stroje nabízí celou řadu předností. Tak například: Navijáky OKUMA Carbonite XP jsou vybaveny precizní volnoběžnou brzdou, která výrazným způsobem zpohodlňuje celý lov kaprů. Brzda je voděodolná (Hydro Block), což značně prodlužuje životnost navijáku. Navíc, velkou výhodou je i velikost cívky, která je plně dostačující na většinu tuzemských revírů (vleze se na ni 260 metrů 0,35 mm vlasce). Firma OKUMA je známá kvalitními materiály a prvotřídním zpracováním. Tyto navijáky prostě nabízí hodně muziky za málo peněz!

Výhody: Volnoběžná brzda, vysoká kapacita cívky, kvalitní zpracování (voděodolnost brzdy), kvalitní materiály, náhradní cívka, vlasec ZDARMA, nízká hmotnost

 

Naviják Saenger Skymaster 3 BR 50

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Firma Saenger je známým německým producentem rybářského vybavení, u kterého můžete mít jistotu, že nesáhnete vedle. To platí i o těchto navijácích! Jedná se o výborné mašinky, které velmi dobře obstávají v poměru cena/výkon/kvalita. Kromě kvalitního zpracování a použití špičkových materiálů jistě stojí za zmínku i další důmyslné součásti – například S-Curve pro perfektní vinutí vlasce na cívku. Tyto navijáky jsou opravdu parádní a nabízí velmi dobré vlastnosti a kvalitu za super cenu! Doporučujeme je!

Výhody: Volnoběžná brzda (jemně nastavitelná), kvalitní zpracování, kvalitní materiály, důmyslné součásti (S-Curve), vlasec ZDARMA

 

Naviják MIVARDI Alcon 6000

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Navijáky MIVARDI Alcon jsou povedené kaprové navijáky, které nabízí spoustu zajímavých vlastností. Tak předně: Tyto navijáky i přes svou velikost mají nízkou hmotnost. To je dáno například i tím, že na těchto navijácích najdeme odlehčené kovové cívky. Pravidelný chod navijáků MIVARDI Alcon 6000 zajišťuje hned 5 ložisek. Na těchto navijácích je velmi zajímavý volnoběžný systém brzd, protože tyto navijáky jsou vybaveny citlivým brzdovým systémem s mikroregulací. V praxi to znamená, že navijáky velice dobře reagují i na to nejjemnějších ovládání ze strany rybáře. Příjemným bonusem pak je náhradní cívka.

Výhody: Kvalitní systém brzd, odlehčená kovová cívka, náhradní cívka

 

Naviják Mitchell Tanager 4000 FD

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tyto navijáky jsou vzhledem k jejich menší velikosti vhodné pro lehčí položenou nebo feeder. Přesto se jedná o velmi povedené stroje, které bez nejmenších problémů vytáhnou z vody i velkého a divokého kapra. Tyto navijáky od firmy Mitchell mají kvalitní brzdu a velmi příjemný chod. Přední brzda se opravdu příjemně ovládá – ovladač je velký a dobře se drží. Chod navijáku je pravidelný, bez nejmenšího rizika poškození (např. zkroucení) vlasce.

Výhody: Nízká cena, vhodný pro začátečníky

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

LIKVIDACE SKLADU: Kapraři pozor! Výprodej špičkových podběráků za pár korun! Poslední kusy!

admin | přečteno: 713x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá velmi výhodný výprodej kaprařských …

TOP 5 našlapaných kaprových navijáků za rozumnou cenu! Poctivá kvalita, za kterou nedáte majlant

admin | přečteno: 1580x | 23.04.2018 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky jsou věčným tématem k diskuzi. A ono se není …

Tajná zbraň na velké kapry: Několik důvodů, proč používat nástrahy z krillu. Tohle funguje!

admin | přečteno: 4289x | 19.04.2018 | Žádné komentáře

Krillové moučky, extrakty nebo oleje patří k neodmyslitelným součástem rybářského trhu. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *