skingbranding-banner

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy! Kaprové navijáky za fantasticky nízké ceny!


Na rybářském e-shopu PARYS nyní probíhá fantastický výprodej super kaprových navijáků. Rybáři tak mají nyní možnost zakoupit parádní kaprové navijáky za fantasticky nízké ceny! A navíc! Když se rybář před objednávkou na e-shopu PARYS zaregistruje, pak je konečná cena navijáku ještě nižší! Nenechte si upláchnout jedinečnou šanci na velmi výhodný nákup! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej! Počet zlevněných navijáků je omezen!

 

Naviják Saenger Specitec A-Tec 5000F

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z našich nejoblíbenějších modelů navijáků na položenou! Proč tento naviják tak milujeme? Protože je to ryzí „univerzál“. Tento naviják je vhodný pro lov jak na přehradě, tak na rybníku nebo i na řece. Naviják má univerzální velikost 5000, takže se na něj vleze spousta navazovacího materiálu pro lov na velké vodě, ale je i praktický při chytání ryb na menších revírech.

Tento naviják je dílem německé společnosti Saenger, která zaručuje perfektní vlastnosti. Naviják má nádherný, tichý chod. Rotor s rolničkou přesně navíjí každý navazovací materiál a netvoří na něm nepříjemné obloučky nebo smyčky. Tohle je při lovu kaprů hodně důležité!

Naviják Saenger Specitec A-Tec 5000F disponuje i perfektní přední brzdou. Ta při zdolávání jakékoliv ryby reaguje i na ty nejjemnějších pohyby ze strany rybáře, díky čemuž je tak schopen okamžitě reagovat na výpady ryby. K navijáku se dodává i náhradní cívka.

Připomínáme, že tento naviják nyní seženete za akční cenu! Ale upozorňujeme: Ve skladě jich už moc není, tak si pospěšte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Naviják Saenger Ultra Tec Series 5000

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

A tady máme druhý model navijáku, který je vhodný pro lov kaprů na tuzemských vodách. Tento naviják má oproti předchozímu modelu jednu zásadní výhodu – je vybaven volnoběžnou brzdou. A právě tento typ brzdy nabízí rybářovi při lovu kaprů maximální komfort a pohodlí. Každý rybář, který někdy volnoběžnou brzdu vyzkoušel, už naviják bez ní nechce!

I tento naviják nabízí perfektní chod, který slibuje precizní navíjení každého navazovacího materiálů. A to bez zbytečného kroucení, které vytváří tolik nepříjemné obloučky! S navijákem se u vody velmi příjemně pracuje. Má špičkovou CNC rukojeť s měkkým držadlem. A citlivou brzdu, která okamžitě reaguje na ovládání ze strany rybáře.

Naviják Saenger Ultra Tec Series je spolehlivý stroj od německé firmy, který zaručuje dlouhé a bezproblémové používání. A nyní tento naviják seženete za super akční cenu! I u tohoto navijáku musíme upozornit, že na skladě jich je posledních několik kusů! Tak si pospěšte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ NA PARYS.CZ

Na rybářském e-shopu PARYS.cz momentálně probíhá totální výprodej rybářského vybavení. Jen nyní tak máte jedinečnou možnost na výhodný nákup rybářského vybavení s obrovskými slevami. Hledáte našlapaný naviják, prut, oblečení, hlásiče, křeslo, lehátko nebo jiné vybavení na ryby? Mrkněte na PARYS.cz!

Zlevněné rybářské vybavení si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?

admin | přečteno: 13459x | 20.03.2018 | Žádné komentáře

Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky …

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 10346x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7399x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *