skingbranding-banner

Účinné nástrahy na kapry! Připravte se na novou sezónu!


plavana-kapr

Sníh a mráz pomalu opouští naši krajinu. Zdá se tedy, že nová sezóna se nezadržitelně blíží. Proto jsme pro vás připravili jedinečnou slevovou akci na účinné nástrahy na kapry. Vyberte si z široké nabídky nástrah na položenou, feeder nebo plavanou. A buďte na novou sezónu připraveni s perfektními nástrahami od renomovaného výrobce.

Na jaře je voda v našich revírech ještě poměrně chladná. Ale nebojte se. Připravili jsme pro vás široký výběr nástrah, které jsou vhodné pro lov kaprů na jaře. Jedná se o drobné nástrahy, které ale mají koncentrovanou chuť a vůni, a také velice výrazné zbarvení. Právě tyto vlastnosti nabízených nástrah jsou tím nejlepším spojením pro jarní lov kaprů.

 

extra-extrudy-obalovane-150ml-tvar-kulicka-originalExtrudy KAPRPRO

Cena: 37 Kč (sleva 15 %)

Původní cena: 44 Kč

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 Kč doprava ZDARMA

V naší slevové akci nemohou extrudy v žádném případě chybět. Jedná se opravdu o luxusní nástrahu na položenou a feeder. Skvěle funguje jak na kapry, líny nebo cejny, tak i extrudy_na_hackuna menší bílou rybu. Proč je tato nástraha tak účinná? To tajemství tkví ve výrobním postupu těchto extrud. Extrudy se skládají z několika vrstev, takže po vhození do vodního prostředí ze sebe uvolňují drobné částečky. A ty lákají ryby. Navíc, extrudy KAPRPRO jsou silně nadipované výraznou chutí i vůní. K úspěchu přispívá i výrazná barva těchto nástrah. Extrudy KAPRPRO jsou parádní nástrahou nejenom na začátek sezóny. Chcete o této nástraze více informací? Pak si přečtěte naši recenzi.

Na začátek sezóny doporučujeme: Obalované extrudy (tvar kuličky) s příchutí vanilky, medu, česneku, jahody nebo scopexu.

 

mekcene-pelety-soft-pellets-originalMěkčené peletky SOFT PELLETS

Cena: 50 Kč (sleva 15 %)

Původní cena: 59 Kč

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 Kč doprava ZDARMA

Měkčené peletky od firmy KAPRPRO jsou naším tajným trumfem. Tato nástraha je naprosto parádní! A v tomto přesvědčení nás utvrzují i desítky pochvalných meilů od rybářů z loňské sezóny. Na měkčené peletky se vám opravdu dařilo! Tato nástraha je peletky-na-hackuluxusní především na feeder. Měkčené peletky milují kapři, ale i velcí cejni. Princip úspěchu této nástrahy tkví v jejím složení. Měkčené peletky jsou nadupané těmi nejlepšími rybími moučkami.

Aby byly měkčené peletky ještě účinnější, pak doporučujeme jejich obalování v rybích moučkách, které taktéž nabízíme v akční slevě. Nejlepší moučkou pro zatraktivnění peletek je tuňáková moučka. Tuňáková moučka mikropelety_mouckamá nejintenzivnější pach, a také nejkoncentrovanější zbarvení. Spojení měkčených peletek s tuňákovou moučkou je famózní! Chcete o této nástraze více informací? Pak si přečtěte naši recenzi.

Na začátek sezóny doporučujeme: Měkčené peletky SOFT PELLETS s příchutí jahoda/med v kombinaci s tuňákovou moučkou.

 

mekceny-rohlikac-originalMěkčený rohlíkáč

Cena: 50 Kč (sleva 15 %)

Původní cena: 59 Kč

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 Kč doprava ZDARMA!

Klasická, ale velice účinná! Takto by se dala popsat další nástraha z dílny KAPRPRO. pecivo-na-rybyMěkčený rohlíkáč je vyrobený z pečiva. Už tento základ zní velice slibně, neboť právě pečivo kaprovité ryby milují. Měkčený rohlíkáč je ale oproti jiným nástrahám silně nadipovaný. Takže ve vodním prostředí ze sebe vypouští celou řadu atraktivních látek, které kaprovité ryby milují. Měkčený rohlíkáč je ideální nástrahou na kapry na položenou. Chcete o této nástraze více informací? Pak si přečtěte náš článek.

Na začátek sezóny doporučujeme: Měkčený rohlíkáč (MIKRO) s příchutí vanilky, medu a česneku.

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2193x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

kapr-detail

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

admin | přečteno: 1264x | 16.08.2017 | Žádné komentáře

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové …

akce

AKČNÍ SET: Výhodný nákup! Stojan, 3 hlásiče a příposlech za neuvěřitelně nízkou cenu!

admin | přečteno: 2378x | 11.08.2017 | Žádné komentáře

Investice do stojanu, hlásičů a ještě příposlechu k tomu je záležitost …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>