skingbranding-banner

VÁNOČNÍ SUPERAKCE: Rozdáváme navijáky pro rybáře ZDARMA!


Sháníte nějaký vhodný vánoční dárek pro rybáře? Něco takového, co by udělalo každému radost? A co takhle koupit vašemu blízkému rybářovi kvalitní naviják? Ale pozor! K jednomu navijáku dostanete ještě jeden zcela ZDARMA! To je nabídka! Rybářský e-shop cadoxfishing.cz spustil perfektní akci, kterou prostě musíte využít. Udělejte vašemu blízkému rybářovi radost a pořiďte mu parádní navijáky, které využije při každé příležitosti u vody…

O jaké navijáky jde? O navijáky NGT Carp Runner MAX60. Jedná se o perfektní stroje od renomované anglické společnosti NGT. Tyhle navijáky váš blízký rybář použije jak při lovu kaprů, tak například i při lovu dravců na položenou. Jedná se opravdu o univerzální navijáky pro rybáře, které slibují jen ty nejlepší vlastnosti u vody. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

ngt_navijakNavijáky NGT Carp Runner MAX60

Cena: 879 korun

Výrobek je dostupný na cadoxfishing.cz

AKCE: 1+1 ZDARMA  

Navijáky NGT Carp Runner MAX60. Perfektní navijáky pro rybáře, které produkuje anglická společnosti NGT. Tělo tohoto navijáku je vyrobeno z grafitu. Tedy z materiálu, který je perfektně lehký a až neuvěřitelně odolný. Naviják má bytelnou cívku, která zabraňuje kroucení i slabšího vlasce. Navíc, díky širokému tvaru cívky tento naviják slibuje nahazování montáže i do velkých vzdáleností.

AKCE: Rybářský e-shop cadoxfishing.cz spustil perfektní akci. Ke každému navijáku NGT Carp Runner MAX60 přibaluje ještě jeden naviják zcela ZDARMA! Takže za neuvěřitelně nízkou cenu 879 korun dostanete dva kvalitní navijáky. Perfektní zprávou je, že na tomto navijáku je už namotaný i kvalitní vlasec NGT Spider Line o průměru 0,28 mm a délce 365 metrů. Tudíž ještě ušetříte za vlasec! Perfektní nabídka!

Výrobek je dostupný na cadoxfishing.cz

 

CADOXFISHING.cz rozdává vánoční slevy! Ušetřete až 12 %!

cadoxfishing-czNa rybářského e-shopu cadoxfishing.cz probíhá luxusní slevová akce! Od 1. 12. do 31. 12. 2016 rozdává tento internetový obchod pro rybáře slevové akce pro registrované zákazníky. Stačí se registrovat na cadoxfishing.cz a rázem nakupujete výhodněji.

Po přihlášení se vám zobrazí u každého produktu kolečko a v něm -12 %. To znamená, že máte aktivovanou slevu. Pokud se tam kolečko se slevou nenachází, pak se na zboží akce nevztahuje. Po přihlášení již nakupujete se slevou, proto ji neuvidíte v košíku ani na faktuře (ověřit si to můžete tak, že se jednoduše odhlásíte a uvidíte cenu beze slevy).

Sleva neplatí na zboží v akci, 1+1 zdarma, výprodej a zboží s dárkem…

Přejeme vám příjemný nákup!

Team CADOXFISHING.cz

Nové články v rubrice

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?

admin | přečteno: 14010x | 20.03.2018 | Žádné komentáře

Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky …

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

admin | přečteno: 10514x | 19.03.2018 | Žádné komentáře

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich …

Akční nabídka! Exkluzivní kaprové pruty za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 7464x | 18.03.2018 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní kaprové pruty jde i levně! Rybářský e-shop Chyť …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *