skingbranding-banner

VIDEO: Krátkodobý lov kaprů. Jak na to?


kapr_lysec

Doba je neúprosná. A času je čím dál méně. To u mnohých rybářů vede k tomu, že nemají moc času na rybaření. Ale! Není zapotřebí ihned házet flintu do žita. Krásné chvíle u vody můžete zažít i při krátkodobých výpravách za kapry. Stačí jenom najít dobrou vodu a zvolit takovou nástrahu, která bude fungovat. To, že krásné kapry můžete chytat i při krátkodobých výpravách, vám ukáže i toto povedené video od firmy Mainline Baits.

Mainline Baits. Jeden z nejvýznamnějších světových producentů nástrah a návnad na kapry. Jejich výrobky patří k těm nejlepším na rybářském trhu. Proto se není čemu divit, že tuto firmu zná snad každý kaprař. Mainline Baits produkuje nadupané nástrahy a návnady, které prostě fungují. Pokud tedy hledáte vhodné boilies například na krátkodobý rybolov, firma Mainline Baits má co nabídnout…

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Co nás zaujalo?

boilies_mainline_dissolvasBoilies Mainline Dissolvas: Tohle boilies je přesným prototypem nástrahy, která je určena pro úspěšný krátkodobý lov kaprů. Boilies Mainline Dissolvas je sestaveno z takové směsi, která okamžitě reaguje po dopadu do vody. Tato nástraha po vhození do vody ihned začne vypouštět atraktivní látky, které přimějí k záběru i pasivní ryby. Doba rozpustnosti nástrahy trvá přibližně 4 hodiny, pak se kulička zcela rozpadne. Toto boilies je opravdu perfektní!

Boilies Mainline Dissolvas se dodává v 250 ml baleních. Průměr tohoto boilies je 18 mm. Cena této nástrahy od firmy Mainline se pohybuje okolo 300 až 350 korun.

pop_up_boilies_mainlinePlovoucí boilies Mainline Hi-Visual Mini Pop-Ups: Hledáte účinnou nástrahu na rychlé chytání? Zkuste tohle boilies! Toto plovoucí mini boilies od Mainline je vskutku perfektní. Proč? Tato nástraha má velice výrazné zbarvení, takže na dně jde vidět i za nepříznivých viditelnostních podmínek. Navíc, plovoucí mini boilies Mainline Hi-Visual je nasáknuté vysokým množstvím lákavé esence, což účinek této nástrahy ještě více posiluje. A v neposlední řadě – tento typ nástrah je vyráběn v opravdu „dráždivě ostrých“ příchutích, kterým žádný kapr prostě neodolá.

Účinnost tohoto mini boilies při krátkodobých vycházkách posiluje i jeho titěrný průměr – plovoucí boilies Mainline Hi-Visual je vyráběno v průměru 10 mm. Cena jednoho balení se pohybuje okolo 300 korun.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Mainline a archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

sumec

Lov sumců na českých vodách: 3 věci, které rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu!

admin | přečteno: 4991x | 28.06.2017 | Žádné komentáře

Lov sumců na českých revírech patří k velice oblíbeným rybářským disciplínám. …

stika

VIDEO: Revoluční nástraha! Adrenalinový lov gigantických štik na umělého netopýra!

admin | přečteno: 3724x | 26.06.2017 | Žádné komentáře

Firma Savage Gear patří k nejzajímavějším výrobcům umělých nástrah na dravé …

kapr

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 3395x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>