skingbranding-banner

VIDEO: Nepřehlédněte! Geniální gumové nástrahy na gigantické dravce!


Vývoj umělých nástrah na dravé ryby pádí neuvěřitelnou rychlostí kupředu. A to je jenom dobře. V současnosti tak rybářské firmy na tuzemský trh produkují supermoderní nástrahy, které mají naprosto unikátní vlastnosti. Velkým inovátorem ve vývoji gumových nástrah je například firma FOX RAGE, která přišla s vynikajícími gumovými nástrahami pro lov i těch největších dravců!

okounKdyž se řekne gumová nástraha, pak se mnoha rybářům vybaví buďto klasický twister, ripper nebo smáček. Všechny zmíněné nástrahy nabízí poměrně stejné vlastnosti, které ničím nevynikají. Ovšem, pak tu jsou takové produkty, které se snaží posunout pomyslnou laťku o trochu výše. Unikátnější chod, zajímavější zbarvení nebo použití moderních materiálů. To všechno hraje při lovu těch největších dravců významnou roli…

fox-spikeyO čem teď vlastně mluvíme? O geniálních gumových nástrahách FOX RAGE Spikey Shad. Tyto gumové nástrahy jsou vyrobené z velmi měkkých umělých materiálů, které slibují perfektní napodobení přirozené kořisti dravých ryb. Použitý materiál je opravdu velmi měkký, přitom odolný proti přetržení. Co je na použitých materiálech tak úchvatného? Díky zmíněné měkkosti je chod těchto gumových nástrah vskutku precizní a skvěle napodobuje přirozenou kořist dravých ryb. K atraktivnímu chodu přispívá i ocásek vejcovitého tvaru, který „dělá“ ve vodním prostředí velmi silné vibrace. Vynikající!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

gumova-nastra-fox-rageAle teď to hlavní! Každý rybář, který vezme gumovou nástrahu FOX RAGE Spikey Shad do ruky, si okamžitě všimne stovky malých výběžku z tělíčka nástrahy. A tohle je zcela unikátní věc! Proč? Právě tyto výběžky při vedení nástrahy ve vodě vysílají vibrace, které „zachytí“ číhající dravec. Díky těmto výběžkům je tak tato gumová nástraha mnohem atraktivnější než ty ostatní. Sám výrobce uvádí: „Tyto hroty hrají velkou roli při práci této nástrahy a to tím, že generují mnohem více vibrací lákajících ryby. Tyto vibrace k dravcům vysílají signál vystresované lovené ryby a tím urychlují příchod možného záběru.“

gumova-nastraNa těchto gumových nástrahách od firmy FOX RAGE milujeme i obrovskou škálu nádherných zbarvení. Barevné kombinace jsou „namíchány“ pro použití jak v čistých, tak i zakalených vodách. Rybáři si tak mohou vybrat i velmi křiklavé nebo přírodní barvy. Tohle je super! Náš tip? Při našich vycházkách za dravci se nám nejvíce osvědčilo zbarvení „lemon tiger“. Tato výrazná „guma“ dělá při lovu dravců skutečné divy. Toto zbarvení velmi dobře funguje jak při chytání okounů, tak i candátů.

Tyto gumové nástrahy jsou k dostání ve třech velikostech (6, 9 a 12 centimetrů). Nejmenší gumové nástrahy FOX RAGE Spikey Shad jsou vynikající pro lov okounů. Střední velikost těchto gumových nástrah je pak velmi účinná pro lov kapitálních candátů a největší „gumy“ od FOX RAGE jsou prvotřídní pro chytání obrovský štik. Tyhle nástrahy určitě vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

CENOVÁ BOMBA: Nadupané krmné pelety za směšně nízkou cenu! Kilo vás vyjde na méně než 30 korun!

admin | přečteno: 758x | 26.04.2018 | Žádné komentáře

Krmné pelety patří k nejoblíbenějším návnadám na rybářském trhu. A není …

LIKVIDACE SKLADU: Kapraři pozor! Výprodej špičkových podběráků za pár korun! Poslední kusy!

admin | přečteno: 963x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá velmi výhodný výprodej kaprařských …

TOP 5 našlapaných kaprových navijáků za rozumnou cenu! Poctivá kvalita, za kterou nedáte majlant

admin | přečteno: 1635x | 23.04.2018 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky jsou věčným tématem k diskuzi. A ono se není …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *