skingbranding-banner

VIDEO: Šílenost! Lov obrovských štik na umělého potkana!


Při pohledu na některé nástrahy si rybář může už skutečně pomyslet, že si z něj výrobce opravdu „střílí“. Ale pak se ukáže, že daná netradiční nástraha jednoduše funguje. Jako například tento umělý potkan od firmy Savage Gear. Ano, jde skutečně o velice neobvyklou nástrahu. Jenže! Právě tato napodobenina hlodavce je tajnou zbraní při lovu velkých štik. A víte co? Další slova jsou zbytečná. Přesvědčte se sami na přiloženém videu…

U firmy Savage Gear si rybáři již zvykli, že přichází se skutečně neotřelými a originálními nápady. Například tato firma uvedla na trh umělá mláďata kachen, která jsou rovněž určena k lovu kapitálních štik. Ale potkan? Není to už moc? Zdá se, že ne! Četná testování této napodobeniny hlodavce ukázala, že společnost Savage Gear se trefila do černého! Trofejní štiky berou na tuto nástrahu opravdu spolehlivě! Neuvěřitelné!

 

O umělém potkanovi Savage Gear

potkan_savage_gearTato napodobenina potkana od firmy Savage Gear je k dostání ve dvou velikostních variantách – ve 20 a 30 centimetrovém provedení. Menší varianta této nástrahy váží 32 gramů, ta větší pak 90 gramů. Umělý potkan Savage Gear se vyrábí ve 4 barevných variacích (hnědá, černá, bílá a šedá). Takže určitě je z čeho vybírat!

Tělo nástrahy opravdu velmi věrně kopíruje tělo potkana. Navíc, k realistickému chování přispívá i „systém“ uprostřed tělíčka nástrahy, který dává této napodobenině ještě věrohodnější chod ve vodě. K většímu počtu záběrů od agresivních dravců jistě přispívá i gumový ocas. Tato nástraha Savage Gear se vyrábí z odolného ABS plastu, který zaručuje dlouhodobou životnost nástrahy.

Umělého potkana Savage Gear pro lov kapitálních dravců nabízí například e-shop Alza.cz, sekce Rybaření. Pokud tedy máte o tuto nástrahu zájem, určitě tam mrkněte.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Savage Gear a archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Likvidace skladu! Obrovské slevy na bivaky nebo oblečení pro rybáře!

admin | přečteno: 6305x | 20.09.2017 | Žádné komentáře

Ceny se zbláznily! Tedy alespoň na e-shopu PARYS. Právě na …

Lov kaprů na podzim: 3 rady, které vám pomůžou chytit kapitálního kapra!

admin | přečteno: 3033x | 18.09.2017 | Žádné komentáře

Konečně je to tady! Teploty pomalu ale jistě padají dolů, …

TIPY A TRIKY: Špičkové návazce na trofejní kapry! Z čeho je navázat?

admin | přečteno: 1549x | 13.09.2017 | Žádné komentáře

Návazec na kapry. Poslední část rybářovy udice, která rozhoduje o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *