skingbranding-banner

VÝHODNÉ VÁNOCE: Získejte kvalitní naviják ZDARMA!


kapr

Vánoce se kvapem blíží. Už máte nějaký pěkný dárek pro toho vašeho rybáře? Ne? Tak se podívejte na tuto nabídku! Je tady totiž další velice populární akce pro rybáře. E-shop InFish.cz ve spolupráci s firmou NGT rozdává kvalitní navijáky ZDARMA! Jde o fantasticky výhodnou nabídku, kdy k jednomu navijáku dostanete druhý ZDARMA! O jaké navijáky jde? O super „kousky“ NGT Dynamic Carp, které můžete použít při lovu nejrůznějších druhů ryb. Tohle je super nabídka!

Navijáky NGT Dynamic Carp. Na e-shopu InFish.cz jsou k dostání hned ve dvou velikostech. První navijáky s označením 4000 jsou velice vhodné pro jemnější chytání. Tyto navijáky rybáři rádi používají při lovu na feeder, plavanou, ale i na přívlač. A pak si můžete vybrat větší velikost těchto navijáků s označením 6000. Ty jsou vhodnější pro těžší rybařinu – například pro lov kaprů na položenou. Ať už si vyberete kteroukoliv velikost, je to jedno. Na obě velikosti navijáků platí akce 1+1 ZDARMA!

kapr

 

ngt-navijak-dynamic-carp-6000-akce-1-1-zdarma-original (1)Naviják NGT Dynamic Carp

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Velikosti: 4000 a 6000

Cena: 1454 a 1499 korun

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Perfektní navijáky! Tyto modely navijáků od renomované firmy NGT, kterou najdete v Anglii, jsou skutečně parádní. Proč? Navijáky NGT Dynamic Carp jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, které slibují jejich dlouhou životnost a perfektní funkčnost. Navíc, tento naviják potěší i vyznavače vkusného designu. Navijáky od firmy NGT jsou opravdu pohledné. Tmavé zbarvení se stříbrnými doplňky vypadá moc dobře.

A teď k vlastnostem těchto navijáků: Navijáky NGT Dynamic Carp jsou vyrobeny z grafitu, cívka je pak z kovu. Na těchto modelech navijáků naleznete důmyslný systém brzd – jsou vybaveny jak přední, tak i zadní brzdou. Samozřejmostí je kvalitně zpracovaná rolnička, která slibuje bezproblémové a šetrné navíjení vlasce, kroucení navazovacího materiálu při navíjení na naviják nepřichází v úvahu! Tyto navijáky od firmy NGT jednoduše slibují hodně muziky za velice lákavou cenu!

AKCE: Připomínáme, že u těchto navijáků platí výhodná akce 1+1 ZDARMA! Tato nabídka je skutečně jedinečná, rozhodně ji nepropásněte. Tyto navijáky jsou i velice vhodným dárkem pod stromečkem. Každý rybář takovou „šikovnou dvojici“ ocení. Udělejte vašemu rybářovi pod stromečkem radost a pořiďte mu tyto perfektní navijáky!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

kapr-fox

LETNÍ VÝPRODEJ: Brutální slevy na suprové oblečení FOX!

admin | přečteno: 1345x | 21.08.2017 | Žádné komentáře

Firma FOX je producentem špičkových výrobků. Tato společnost si dává …

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2524x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

kapr-detail

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

admin | přečteno: 1393x | 16.08.2017 | Žádné komentáře

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>