skingbranding-banner

VÝHODNÉ VÁNOCE: Získejte kvalitní naviják ZDARMA!


Vánoce se kvapem blíží. Už máte nějaký pěkný dárek pro toho vašeho rybáře? Ne? Tak se podívejte na tuto nabídku! Je tady totiž další velice populární akce pro rybáře. E-shop InFish.cz ve spolupráci s firmou NGT rozdává kvalitní navijáky ZDARMA! Jde o fantasticky výhodnou nabídku, kdy k jednomu navijáku dostanete druhý ZDARMA! O jaké navijáky jde? O super „kousky“ NGT Dynamic Carp, které můžete použít při lovu nejrůznějších druhů ryb. Tohle je super nabídka!

Navijáky NGT Dynamic Carp. Na e-shopu InFish.cz jsou k dostání hned ve dvou velikostech. První navijáky s označením 4000 jsou velice vhodné pro jemnější chytání. Tyto navijáky rybáři rádi používají při lovu na feeder, plavanou, ale i na přívlač. A pak si můžete vybrat větší velikost těchto navijáků s označením 6000. Ty jsou vhodnější pro těžší rybařinu – například pro lov kaprů na položenou. Ať už si vyberete kteroukoliv velikost, je to jedno. Na obě velikosti navijáků platí akce 1+1 ZDARMA!

kapr

 

ngt-navijak-dynamic-carp-6000-akce-1-1-zdarma-original (1)Naviják NGT Dynamic Carp

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Velikosti: 4000 a 6000

Cena: 1454 a 1499 korun

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Perfektní navijáky! Tyto modely navijáků od renomované firmy NGT, kterou najdete v Anglii, jsou skutečně parádní. Proč? Navijáky NGT Dynamic Carp jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, které slibují jejich dlouhou životnost a perfektní funkčnost. Navíc, tento naviják potěší i vyznavače vkusného designu. Navijáky od firmy NGT jsou opravdu pohledné. Tmavé zbarvení se stříbrnými doplňky vypadá moc dobře.

A teď k vlastnostem těchto navijáků: Navijáky NGT Dynamic Carp jsou vyrobeny z grafitu, cívka je pak z kovu. Na těchto modelech navijáků naleznete důmyslný systém brzd – jsou vybaveny jak přední, tak i zadní brzdou. Samozřejmostí je kvalitně zpracovaná rolnička, která slibuje bezproblémové a šetrné navíjení vlasce, kroucení navazovacího materiálu při navíjení na naviják nepřichází v úvahu! Tyto navijáky od firmy NGT jednoduše slibují hodně muziky za velice lákavou cenu!

AKCE: Připomínáme, že u těchto navijáků platí výhodná akce 1+1 ZDARMA! Tato nabídka je skutečně jedinečná, rozhodně ji nepropásněte. Tyto navijáky jsou i velice vhodným dárkem pod stromečkem. Každý rybář takovou „šikovnou dvojici“ ocení. Udělejte vašemu rybářovi pod stromečkem radost a pořiďte mu tyto perfektní navijáky!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

Anglická dokonalost: Exkluzivní kaprové pruty a navijáky NASH za skvělé ceny! Geniální vybavení!

admin | přečteno: 768x | 21.02.2018 | Žádné komentáře

Anglie. Kolébka kaprařiny, ve které se tato nádherná rybářská disciplína …

Jarní lov kaprů ve studené vodě: Jednoduchá a rychlá příprava kvalitní návnady na kapry! Tohle funguje!

admin | přečteno: 1075x | 20.02.2018 | Žádné komentáře

Lov kaprů na jaře patří k nejkrásnějším chvílím rybářské sezóny. Příroda …

VÝPRODEJ: Výhodné slevy na oblíbené kaprové pruty! Pořiďte si kaprový prut „za hubičku“!

admin | přečteno: 1911x | 12.02.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou momentálně k mání perfektní …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *