skingbranding-banner

VÝHODNÝ NÁKUP: Špičkové oblečení pro rybáře za skvělou cenu! Buďte u vody v teple!  


Chladné období je tady! Tepoty u vody strmě klesají dolů. Navíc, ostrý vítr a neutuchající déšť moc tepla nepřidají. Právě že naopak! Aby byl rybář v pohodlí i za těch nejhorších podmínek, je zapotřebí, aby se pořádné oblékl. A tím nemáme na mysli, že na sebe musí naházet tlustou vrstvu hrubého oblečení. Ne. V příjemném teple vás může udržet i tenké termoprádlo. Pojďme si představit špičkové oblečení, které udrží rybáře v teple i v opravdu škaredém počasí.

Termoprádlo pro rybáře. V poslední době si tuto část oděvu pochvaluje čím dál větší počet rybářů. A ono se není čemu divit. Právě termoprádlo je díky jeho vlastnostem schopné udržet rybáře v teple i za velmi nízkých teplot. Termoprádlo je vyrobeno z kvalitního a na dotek příjemného materiálu. Tato část oděvu je úplně první vrstvou, která má za úkol udržet rybáře v teple a odvádět přebytečnou vlhkost.

A právě odvádění přebytečné vlhkosti z rybářova těla jej udržuje v tom komfortním pohodlí. Pokud se rybář zpotí, pak onu přebytečnou vlhkost odvede termoprádlo pryč. Díky tomu je rybář v suchu, necítí žádný chlad a u vody je mu příjemně teplo.

Ale pozor! Dávejte si velký pozor při výběru termoprádla. Je důležité, aby bylo vyrobeno z opravdu kvalitních materiálů, které mají vysokou funkčnost. Například některá levná termoprádla udělají více škody než užitku – kvůli nekvalitním materiálům se v nich rybář potí, načež následně u vody cítí chlad a velké nepohodlí. V tomhle buďte obezřetní, ať nespláčete nad výsledkem!

 

Termoprádlo FOX Chunk Baselayer set

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové termoprádlo od renomované společnosti FOX za velmi přijatelnou cenu. Toto termoprádlo je vyrobené z perfektních materiálů, které jsou příjemné na dotek, jsou funkční a rybářovi tak slibují maximální komfort. Jedná se o ideální základní vrstvu, která rybáře udrží v teple za každých podmínek.

Na této termosoupravě milujeme onen materiál, ze kterého je vyrobená. Termoprádlo od firmy FOX je příjemné na dotek. Rybáře tak nic nekouše ani nesvědí, a to ani v tom případě, kdy se zpotí. Navíc, moderní materiál, ze kterého je toto termoprádlo vyrobeno, je rychleschnoucí. Díky tomu je rybář neustále v suchu a cítí se velmi pohodlně. K odvádění přebytečné vlhkosti napomáhá i vysoká prodyšnost – toto oblečení krásně „dýchá“.

Tato souprava je vynikající první vrstvou. A navíc, toto termoprádlo od firmy FOX je i skvělé na spaní při delších výpravách k vodě za nevlídného počasí. Pokud chcete být u vody v pohodlí, sáhněte po tomto termoprádle. Jedná se o skvělé oblečení, do kterého se ihned zamilujete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Oblečení pro rybáře na Chyť a pusť za nejlepší ceny!

Rybářský e-shop Chyť a pusť nabízí rybářům opravdu velmi široký sortiment oblečení pro rybáře za perfektní ceny. Rybáři si mohou vybrat špičkové bundy, mikiny, svetry, kalhoty, tepláky, kulichy, rukavice a mnoho dalšího. A to vše levně! Podívejte se na kompletní sortiment oblečení pro rybáře na Chyť a pusť. Klikněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

CENOVÁ BOMBA: Nahazovací echolot Deeper za nejnižší cenu! Víme, kde jej seženete nejlevněji!  

admin | přečteno: 1052x | 14.12.2017 | Žádné komentáře

Firma Deeper na rybářský trh distribuuje oblíbené nahazovací echoloty. Tyto …

AKCE: Parádní slevy na kaprové navijáky DELPHIN! Výhodný nákup za lidové ceny!  

admin | přečteno: 2395x | 13.12.2017 | Žádné komentáře

Je to tady! Na e-shopu Chyť a pusť jsou nyní …

SLEVA: Ideální holinky do zimy! Zateplené holinky za super nízké ceny!

admin | přečteno: 3115x | 12.12.2017 | Žádné komentáře

Nejlepším způsobem, jak být u vody na podzim a v zimě …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *