skingbranding-banner

VÝPRODEJ: Brutální sleva! Sada exkluzivních hlásičů za pár korun!


Máte poslední šanci na velmi výhodný nákup na rybářském e-shopu PARYS. Právě dneska na něm totiž končí parádní slevová akce. Stačí zadat kód LIKVIDACESKLADU a okamžitě získáte slevu! Zlevněných je tisíce položek. A mezi nimi i opravdové TOP produkty. Jako například nadupaná sada hlásičů od firmy Prologic. Tu nyní můžete získat hned se dvojitou slevou!

Neotálejte! Slevová akce bude trvat jen do 6. 10. Potom už dané položky s tak výhodnou slevou nikdy neseženete! Jak vlastně získat slevu? Je to naprosto jednoduché: Hned v prvním „kroku“ objednávky vepište do kolonky Slevový kód/kupón následující kód – LIKVIDACESKLADU. Vše potvrďte, a získejte super slevu na vaši objednávku! Rozdíl v ceně je opravdu obrovský a to zejména u dražších produktů! Pokud nyní sháníte bivak, navijáky, pruty nebo třeba lehátko, jděte na PARYS a nakupujte se slevou!

Slevový kód se aktuálně vztahuje na tisíce položek. Kompletní sortiment, na který se slevový kód vztahuje, naleznete na e-shopu PARYS v oddělení LIKVIDACE SKLADU.

Pozor: Sleva se projeví v konečné ceně až po zadání slevového kódu!

 

Sada hlásičů Firestarter Pro Alarm Kit

Dostaň slevu! Použij slevový kód LIKVIDACESKLADU

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jedinečná nabídka. Na tuto sadu hlásičů od firmy Prologic platí sleva 53%. Ale ještě něco! Po zadání kódu LIKVIDACESKLADU cenu ještě více snížíte. Tuto sadu hlásičů tak dostanete za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu! Ale pospěšte si, kód lze použít už jenom dneska.

Co tato sada hlásičů umí? Hlásiče rybářovi nabízí 7 stupňů hlasitosti, 7 různých tónů nebo 5 stupňů citlivosti. Je toho prostě dost a dost. Navíc, tyto hlásiče mají i noční osvětlení nebo tichý mód. Samozřejmostí je, že jsou tyto stroje vodotěsné, takže vydrží i prudké lijáky u vody. Tyto hlásiče vás u vody rozhodně nezklamou!

V sadě k hlásičům se dodává i příposlech. Ten má dosah 100 metrů, což je naprosto dostačující dálka do každé situace u vody. I příposlech nabízí 7 stupňů hlasitosti, a rovněž tichý mód. Tento příposlech je příjemným doplňkem k nadupaným hlásičům. Tento set je TOP produktem, který za tyto peníze rozhodně nikde jinde neseženete!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!  

 

NEZAPOMEŇ: Na PARYS toho najdeš mnohem více!

Toto byla jenom ukázka TOP produktů, které máme velice v oblibě. Ale! V nabídce PARYS, na které se nyní vztahuje slevový kód, najdete celou řadu navijáků od nejrůznějších firem. Pokud hledáte naviják a chcete na něj výraznou slevu, mrkněte ZDE.

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Našlapané sady hlásičů za pár korun! Obrovská sleva!

admin | přečteno: 865x | 22.11.2017 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop PARYS si pro rybáře připravil naprostou lahůdku! Na …

Umělá plotice: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce! Chytejte na „přirozenou“ kořist!

admin | přečteno: 1261x | 21.11.2017 | Žádné komentáře

Rybářský trh se neuvěřitelně rychle vyvíjí. Díky tomuto bleskurychlému vývoji …

RYBÁŘSKÉ VÁNOCE: Exkluzivní oblečení Savage Gear! Značková bunda nebo vesta za super cenu!

admin | přečteno: 430x | 20.11.2017 | Žádné komentáře

Na první pohled by se to nemuselo zdát, ale právě …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *