skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #13: Tvrdé boilies pro lov kapitálních kaprů


kapr

O účincích tvrdého boilies jsme se už v minulosti na InRybar.cz rozepisovali. Jedná se o nástrahu, která spolehlivě eliminuje záběry od bílé ryby. Díky struktuře a složení je tvrdé boilies velice účinnou nástrahou na ty největší kapry v našich revírech. Tvrdé boilies můžeme na našem trhu bez nejmenších problémů sehnat. Ovšem je tady háček – cena. Proto nás zaujala nová řada tvrdého boilies od firmy Extra Carp, která je cenově velice dobře dostupná…

 

Boilies Magic Squid Hard Hook

magic-squid-hard-hook-boilie-100gr-originalCena: 69 Kč

Balení: 100 g

Průměr: Balení obsahuje mix průměrů 16 a 20 mm

Počet příchutí: 9

Výrobek je dostupný na InFish.cz

kaprBoilies Magic Squid Hard Hook. Nová řada tvrzených nástrah od firmy Extra Carp. Toto boilies je speciálně vyvinuté pro lov kaprů v teplejším období, tedy na jaře, v létě a v teplé fázi podzimu. Právě tato nástraha slibuje, že na háčku nebudou končit menší bílé ryby. Proč? Tvrdé boilies má podstatně delší dobu rozpadu, takže ani po neustálém „ataku“ ze strany hejn bílých ryb nedochází k zmenšování jeho velikosti. Tudíž toto boilies zůstane na dně ležet delší dobu, načež šance na ulovení kapitálního kapra se zmnohonásobňuje.

kaprJaké je tajemství tohoto boilies? Magic Squid Hard Hook obsahuje vysoký podíl vytvrzujících látek, díky kterým je struktura této nastrahy opravdu velice tvrdá. K tomu připočítejte další atraktivní suroviny jako játrový extrakt, ptačí zob, betain, GLM a další přírodní atraktory. A ta největší pecka? Tou je bezesporu čerstvý kalamár z Jaderského moře. Právě firma Extra Carp je velice dobře známá tím, že do svých nástrah tuto surovinu používá. A funguje to!

kaprJak to víme? V minulé sezóně jsme boilies Magic Squid testovali desítky hodin. A v České republice jsme nachytali několik kaprů přes 20 kilogramů. A nebyli jsme jediní. Ze strany rybářů nám docházelo obrovské množství fotografií s kapitálními kapry. Největší kus atakoval 27 kilogramů. Nádhera!

Jsme proto rádi, že se toto boilies dočkalo úpravy. Díky přidání většího množství vytvrzujících látek se dá očekávat, že toto boilies bude v letošní sezóně naprostým hitem. Je zapotřebí si uvědomit, že i přes promyšlenou taktiku krmení a volby nástrahy jsme se někdy bílé rybě nevyhnuli. Teď to bude zase o něco snazší. Firmě Extra Carp tak za jejich snahu o ještě větší úlovky rybářů dáváme palec nahoru.

Tip: Kompletní nabídku boilies od firmy Extra Carp naleznete na rybářském e-shopu InFish.cz. Nezapomínejte na to, že jen rybářský e-shop InFish.cz má už od 700 korun dopravu zcela ZDARMA!

Redakce inRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2193x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

kapr-detail

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

admin | přečteno: 1264x | 16.08.2017 | Žádné komentáře

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové …

akce

AKČNÍ SET: Výhodný nákup! Stojan, 3 hlásiče a příposlech za neuvěřitelně nízkou cenu!

admin | přečteno: 2378x | 11.08.2017 | Žádné komentáře

Investice do stojanu, hlásičů a ještě příposlechu k tomu je záležitost …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>