skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #16: Pelety na kapry, které obsahují vysoký podíl atraktivní řepky


Řepka. Geniální surovina, jejíž pověst je v kaprařském světě moc dobře známá. Právě proto je řepka mezi kapraři tolik oblíbená. Jedná se o perfektní surovinu s výraznou olejovou stopou, která láká kapry k záběru. Řepka se používá velice často především jako návnada. Nejčastěji pak rybáři hází samotnou řepku na krmné místo. Ovšem v poslední době je k dostání i jiný typ „řepkové návnady“, například pelety na kapry. A těmi se dneska budeme v našem seriálu zabývat. Představujeme vám novinku na trhu – ŘEPKOVÉ PELETY…

 

ŘEPKOVÉ PELETY

Cena: od 48 korun za 1 kilogram

Výrobek je dostupný na InFish.cz

repkove_pelety_kaprproŘEPKOVÉ PELETY. Novinka na rybářském trhu od českého výrobce KAPRPRO. Tato návnada je opravdu perfektní. Možná by to každý rybář na první pohled ani neřekl, ale ŘEPKOVÉ PELETY mají velice výraznou vůni. Jenže to je účel! Silný odér je totiž pro kapry velice lákavý. Nesmíme zapomenout ani na zbarvení těchto pelet. Výrazná žluto-hnědá barva je perfektním lákadlem na zkušené kapry. Pelety jdou na dně opravdu velice dobře vidět, takže ve vodě vytváří výrazný krmný koberec.

Na těchto nových peletách se nám velice líbí i jejich velikost. Pelety jsou tenké, takže jsou vhodné pro lov kaprů nejrůznějších velikostí. Můžete s nimi lákat kapry menších, středních i trofejních velikostí! ŘEPKOVÉ PELETY jsou určené především ke krmení. Jsou vhodné pro samotné krmení na krmném místě, ale také například pro zatraktivnění nástrahy, kdy ŘEPKOVÉ PELETY stačí přidat do PVA sáčků nebo punčoch.

repkove_pelety_na_kapry

repkove_peletyŘEPKOVÉ PELETY na kapry mají parádní vlastnosti. Po vhození do vody začnou ze sebe vydávat silný rostlinný odér, a také hustý olejovitý film. To dělá právě ona zmíněná řepka. Pozvolný rozpad těchto pelet zaručuje, že na krmném místě vydrží poměrně dlouhou dobu. A to je velice důležité! Pozvolný rozpad totiž slibuje eliminování záběrů od bílé ryby. Díky tomu se tak vyhnete nechtěným úlovkům cejnů nebo velkých plotic.

ŘEPKOVÉ PELETY jsou k dostání hned v několika baleních. Rybáři si mohou tuto novinku obstarat ve 2, 5 nebo 7 kilových baleních. Výrobce tyto pelety dodává v praktických kbelících. Co se týče ceny, tak nejvýhodněji vychází ono největší balení. Pokud to přepočítáme na kilogram, tak 1 kilo těchto pelet vyjde na 48 korun. Parádní cena!

Tip: Kompletní nabídku nástrah od firmy KAPRPRO naleznete na rybářském e-shopu InFish.cz. Nezapomeňte na to, že jen rybářský e-shop InFish.cz má už od 700 korun dopravu zcela ZDARMA!

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

CENOVÁ BOMBA: Nahazovací echolot Deeper za nejnižší cenu! Víme, kde jej seženete nejlevněji!  

admin | přečteno: 592x | 14.12.2017 | Žádné komentáře

Firma Deeper na rybářský trh distribuuje oblíbené nahazovací echoloty. Tyto …

AKCE: Parádní slevy na kaprové navijáky DELPHIN! Výhodný nákup za lidové ceny!  

admin | přečteno: 2294x | 13.12.2017 | Žádné komentáře

Je to tady! Na e-shopu Chyť a pusť jsou nyní …

SLEVA: Ideální holinky do zimy! Zateplené holinky za super nízké ceny!

admin | přečteno: 3054x | 12.12.2017 | Žádné komentáře

Nejlepším způsobem, jak být u vody na podzim a v zimě …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *