skingbranding-banner

AKTUÁLNĚ: ČRS rozdává dětem povolenky ZDARMA! Využijte této akce!


Český rybářský svaz pokračuje s lákáním dětí k rybařině i v roce 2017. A proto i v letošní sezóně bude probíhat akce „První povolenka ZDARMA“. Jedná se o projekt, kdy Český rybářský svaz rozdává dětem od 6 do 15 let jejich první povolenky zcela zadarmo. Proto pokud máte doma dítě, které by chtělo začít rybařit, a nikdy předtím žádnou povolenku nemělo, využijte této akce!

Na webu Českého rybářského svazu se objevila zpráva, která hovoří o tom, že akce „První povolenka ZDARMA“ bude probíhat i v roce 2017. Ale! Tohoto projektu se zúčastňují pouze některé územní svazy. Konkrétně to jsou: města Prahy, Západočeský, Severočeský, Východočeský a Moravskoslezský. Aby dítě dostalo první povolenku zdarma, je zapotřebí, aby bylo ve věku od 6 do 15 let. A dále se musí jednat o jeho úplně první povolenku v životě.

Na oficiálních stránkách ČRS se dále píše: Podmínkou je členství dítěte v Českém rybářském svazu. Pro tuto akci není podstatné, zda již je dítě členem ČRS delší dobu – některým dětem platili rodiče členství, aniž by děti měly vlastní povolenku, protože využívaly možnosti lovit (do 10 let věku) na prut dospělého rybáře – držitele povolenky.

Jedinou a hlavní podmínkou je, že se musí jednat opravdu o první povolenku k rybolovu, kterou dítě ve věku od 6 do 15 let obdrželo.

Stejně tak není podstatné, zda a jak dlouho chodí dítě do rybářského kroužku. Na systému v jednotlivých místních organizacích se nic nemění, vše probíhá podle dosavadní praxe MO ČRS, výsledkem však je, že jakmile dítě splní podmínky pro výdej povolenky, neobdrží povolenku ve své místní organizaci za úplatu, ale zdarma. Samozřejmě to musí být první povolenka v životě, získaná v rámci územních svazů, které se do akce zapojily.

Více informací o akci zjistíte na webu rybsvaz.cz.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Konec pytlačení: Na Lipně budou „úřadovat“ profi porybní! Rybáři totiž častěji porušují pravidla

admin | přečteno: 777x | 16.03.2018 | Žádné komentáře

Jihočeský územní svaz nedávno zveřejnil velmi zajímavá data o působení …

POSLEDNÍ MÍSTA! Na Labi se uskuteční nádherné kaprové závody! Přijedete?

admin | přečteno: 642x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Místní organizace Českého rybářského svazu Brandýs nad Labem – Stará …

Boj o Lipno: Rybáři jednají o úpravě zákazu bivakování s CHKO Šumava! Bude bivakování povoleno?

admin | přečteno: 877x | 14.03.2018 | 1 komentář

Současná pravidla, která platí na Lipně, nejsou pro bivakující rybáře …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *