skingbranding-banner

AKTUÁLNĚ: Pytlák s šestiletým synem nelegálně lovili ryby. Chytili je strážníci


Poněkud kuriózní případ se stal v Chrudimi. Na jednom z rybníčků tamní strážníci chytili pytláka, který na něm nelegálně rybařil se svým šestiletým synem. Strážnici obě osoby dopadli. Pytlák se synem lovili na rybníčku karásky. To, proč na tomto rybníčku pytlák se svým synem karásky chytali, není známé. Městští policisté nakonec pytláka s malým chlapcem vykázali pryč.

Okolo půl osmé ráno dostali chrudimští strážnici oznámení, že na rybníčku v Městském parku v Pardubické ulici nelegálně rybaří dvě osoby – jeden dospělý muž a jeden nezletilý chlapec. Městským policistům toto nelegální chování nahlásila neznámá žena. Městští strážníci tak na dané místo okamžitě vyjeli. A obě osoby dopadli. Hlídka městských policistů dospělého muže a jeho syna poučila o tom, že rybníček v parku není rybářským revírem. A oba museli místo opustit.

Poněkud akčnější situace nedávno proběhla na Kolínsku. Zde porybný dopadl dva pytláky, kteří nelegálně rybařili na revíru Staré lázně. Obě osoby lovily ryby na revíru neoprávněně. Porybný si tak na pytláky přivolal městskou polici. Ovšem, než hlídka dorazila, jeden z pytláků porybnému utekl. Nakonec porybný s pomocí městských policistů celý incident vyřešil.

 

Pytláctví v té nejtvrdší podobě

Na magazínu InRybar.cz vydáváme seriál, který píše člen rybářské stráže. Jde o ty nejtvrdší případy pytláctví, které se na našich vodách stále objevují. Nyní si tak například můžete přečíst text o tom, jak se porybní pokusili rozbít skupinu pytláků, kteří nelegálně lovili candáty v hájeném pásmu. A navíc v květnu! Jde skutečně o velice tvrdou realitu, která vážně trápí naše revíry.

ČTĚTE TAKÉ: ŽIVOT PORYBNÉHO: O tom, jak banda pytláků masakrovala hejna trofejních candátů. V květnu!

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

ČRS potvrzuje: Prodloužení denní doby lovu bude platit od dubna! Záleží ale na ministerstvu

admin | přečteno: 506x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Na webu Rady Českého rybářského svazu se objevila zpráva ze …

NOVÝ REVÍR: Nádherná voda! Středočeští rybáři budou od května chytat na novém revíru!

admin | přečteno: 391x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz pod vedením Dušana Hýbnera již minulý rok …

AKTUÁLNĚ: Zavážení nástrah povoleno! Na svazových revírech můžou rybáři vyvážet!  

admin | přečteno: 9557x | 16.01.2018 | Žádné komentáře

Rybáři, kteří jezdí na svazové revíry Moravského rybářského svazu, mají …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *