skingbranding-banner

AKTUÁLNĚ: V Orlíku plavou tuny nových kaprů! Rybáři vysadili novou násadu


I když podzimní výlovy, které jsou zdrojem velkého množství nové násady, jsou ještě daleko, tak i přesto některé organizace pracně vysazují nové ryby i teď. Na některých revírech proběhlo letní vysazování nových kaprů, aby se tak zajistilo doplnění stávajících obsádek. Rybáři novou násadu například vysazovali i do přehrady Orlík. V tomto rybářsky velice oblíbeném revíru tak plavou noví kapři. Přinášíme podrobné informace o tom, kde plavou nové násady kaprů. Podívejte se…  

Ryby se ale nevysazovaly jenom na Orlíku. Například novou násadu do revírů rozváží i Středočeský rybářský svaz. Nové ryby se tak objevily například i v revíru Božkov. Co se týče revírů Rady ČRS – kromě Orlíku se nasazovalo i do nádrže Trnávky nebo rybníku Dolejší.

Božkov: Středočeský rybářský svaz vysazoval do revíru Božkov novou kapří násadu. Celkově šlo o 410 kilogramů krásných kaprů, jejichž průměrná hmotnost se pohybovala okolo 2,1 kilogramů. Krásné kapry, kteří nyní plavou v revíru Božkov, dodala společnost Městské lesy a rybníky Kutná Hora.

Revíry Rady ČRS: Zarybňování probíhalo i na revírech Rady ČRS. Tedy konkrétně řečeno na nádržích Orlík, Trnávka nebo rybníku Dolejší. Rybáři do těchto vod vysadili nádhernou kapří násadu o průměrné hmotnosti 2 kilogramů. Celkově rybáři do těchto revírů vysadili 5000 kaprů. Toto vysazování ale rozhodně nebylo posledním. Rybáři očekávají, že další násada poputuje do těchto revírů z blížících se podzimních výlovů.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

ČRS potvrzuje: Prodloužení denní doby lovu bude platit od dubna! Záleží ale na ministerstvu

admin | přečteno: 501x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Na webu Rady Českého rybářského svazu se objevila zpráva ze …

NOVÝ REVÍR: Nádherná voda! Středočeští rybáři budou od května chytat na novém revíru!

admin | přečteno: 391x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz pod vedením Dušana Hýbnera již minulý rok …

AKTUÁLNĚ: Zavážení nástrah povoleno! Na svazových revírech můžou rybáři vyvážet!  

admin | přečteno: 9555x | 16.01.2018 | Žádné komentáře

Rybáři, kteří jezdí na svazové revíry Moravského rybářského svazu, mají …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *