skingbranding-banner

AKTUÁLNĚ: V Orlíku plavou tuny nových kaprů! Rybáři vysadili novou násadu


kapr_nasada

I když podzimní výlovy, které jsou zdrojem velkého množství nové násady, jsou ještě daleko, tak i přesto některé organizace pracně vysazují nové ryby i teď. Na některých revírech proběhlo letní vysazování nových kaprů, aby se tak zajistilo doplnění stávajících obsádek. Rybáři novou násadu například vysazovali i do přehrady Orlík. V tomto rybářsky velice oblíbeném revíru tak plavou noví kapři. Přinášíme podrobné informace o tom, kde plavou nové násady kaprů. Podívejte se…  

Ryby se ale nevysazovaly jenom na Orlíku. Například novou násadu do revírů rozváží i Středočeský rybářský svaz. Nové ryby se tak objevily například i v revíru Božkov. Co se týče revírů Rady ČRS – kromě Orlíku se nasazovalo i do nádrže Trnávky nebo rybníku Dolejší.

Božkov: Středočeský rybářský svaz vysazoval do revíru Božkov novou kapří násadu. Celkově šlo o 410 kilogramů krásných kaprů, jejichž průměrná hmotnost se pohybovala okolo 2,1 kilogramů. Krásné kapry, kteří nyní plavou v revíru Božkov, dodala společnost Městské lesy a rybníky Kutná Hora.

Revíry Rady ČRS: Zarybňování probíhalo i na revírech Rady ČRS. Tedy konkrétně řečeno na nádržích Orlík, Trnávka nebo rybníku Dolejší. Rybáři do těchto vod vysadili nádhernou kapří násadu o průměrné hmotnosti 2 kilogramů. Celkově rybáři do těchto revírů vysadili 5000 kaprů. Toto vysazování ale rozhodně nebylo posledním. Rybáři očekávají, že další násada poputuje do těchto revírů z blížících se podzimních výlovů.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

sumec

VIDEO: Fantazie! Sumec o váze 125 kilogramů a délce 262 centimetrů!

admin | přečteno: 6962x | 19.07.2017 | 1 komentář

Báje a legendy o obrovských sumcích, jejichž váha s přehledem přesahuje …

krajina

AKTUÁLNĚ: 30 denní lístek je pořád zadarmo! Jak dlouho ještě? Nikdo neví!

admin | přečteno: 2005x | 19.07.2017 | 1 komentář

Rybářské lístky na 30 dní jsou stále zadarmo. Alespoň ještě …

stika

TROFEJNÍ ÚLOVEK: Rybář ulovil štiku o délce 123 centimetrů! Krásná ryba!

admin | přečteno: 1346x | 18.07.2017 | Žádné komentáře

Oravská přehrada vydala další ze svých klenotů. Rybář Patrik Steinberger …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>