skingbranding-banner

ATRAKTIVNÍ RYBOLOV: Povodí Moravy láká rybáře na zajímavé revíry a krásné ryby!


Povodí Moravy již delší dobu provozuje velmi zajímavé revíry, které jsou pro rybáře atraktivní jak svou atmosférou, tak i pochopitelně rybí obsádkou. Jedná se o 2 nádherné vody, které mají jedinečný ráz, a na kterých rybáři naleznou tolik vyhledávaný klid a pohodu. Aby rybář mohl na těchto revírech lovit, je zapotřebí vyřídit povolenku, která lov na těchto revírech umožňuje.

„Cílem otevření revírů je nabídnout veřejnosti aktivní odpočinek, pestrou rybí obsádku s významným zastoupením dravých druhů ryb, volnost výběru místa i způsobu lovu,“ stojí v jednom z textů na stránkách Povodí Moravy. A právě obsádka dravých ryb je „trumfem“ těchto revírů. Povodí Moravy investuje do krásné násady. Například v listopadu do jedné z nádrží Povodí vysadilo přes 200 kilogramů štiky a candátů. To zní prostě skvěle!

Povodí Moravy nabízí rybolov na 2 nádržích. První nádrž se jmenuje Těšany (16 ha), která leží mezi Brnem a Hodonínem. V této nádrži žije kromě kaprů i velké množství amurů, štik nebo třeba sumců. A nechybí ani trofejní ryby! Druhá nádrž se jmenuje Ostrov nad Oslavou (16 ha). Tahle voda se nachází nedaleko Žďáru nad Sázavou. Jedná se o naprosto unikátní vodu, která byla v minulosti soukromým revírem. I v této vodě žijí kapři, amuři, líni, ale i krásní dravci. Příjemným bonusem je pak to, že na obou revírech se provozuje lov na dírkách.

Aby rybáři mohli na těchto vodách rybařit, je nutné mít speciální povolenku od Povodí Moravy. Tu lze snadno vyřídit přes webové stránky. Přes internet se následně vyřizuje všechno – platba za povolenku nebo rezervace termínu rybolovu. Dalším obrovským plusem je to, že Povodí Moravy rybáře informuje o nejrůznějších aktualitách buďto na webu nebo na Facebooku. Tohle je opravdu super přístup! Za tohle patří Povodí Moravy velký palec nahoru!

Užitečné odkazy

Webové stránky: rybarstvi.pmo.cz

Facebook: facebook.com/atraktivnirybolov/

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Povodí Moravy

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 329x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1235x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3482x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *