skingbranding-banner

BOJ O RYBÁŘE: Alza.cz rozšířila sortiment rybářských potřeb. V nabídce jsou špičkové značky!


Internetový gigant Alza.cz to myslí s rybařinou vážně. Největší internetový obchod opět rozšířil sortiment rybářských potřeb. Rybáři si tak na Alza.cz mohou pořídit i produkty světových značek od firem FOX, Shimano nebo Prologic. Internetový obchod Alza.cz už více jak půl roku spolupracuje i s nejznámějším tuzemským rybářem Jakubem Vágnerem. Ten pro tento internetový obchod natáčí například videa s rybářskou tématikou…

Zástupci Alza.cz v únoru letošního roku na výstavě For Fishing řekli, že na největším internetovém e-shopu v České republice budou chtít rozšířit sortiment rybářských značek. A nyní se jejich slova naplňují. Na Alza.cz jsou k vidění produkty od takových firem, jakými jsou FOX, Prologic, KRYSTON, Shimano, SPRO nebo Saenger. Rybáři si tak mohou vybrat kvalitní sortiment od renomovaných zahraničních společností.

V internetovém obchodě jsou k dostání ale i produkty od českých firem. Již od začátku spuštění prodeje rybářských potřeb na tomto e-shopu jsou k dostání výrobky od společnosti MIVARDI. A nyní si zákazníci mohou vybrat i produkty od dalšího velkého českého producenta – od firmy ZFISHING SPORT, jež zastřešuje značky Extra Carp, Zfish nebo NGT.

V nabízeném sortimentu pro rybáře si na Alza.cz vyberou jak milovníci kaprařiny, tak i vyznavači feederu, plavané nebo přívlače. Produktová nabídka pozvolna začíná připomínat specializované rybářské e-shopy. Otázkou pak je, zdali nabídka rybářských potřeb je konečná, anebo se v budoucnu ještě více rozšíří.

Společnost Alza.cz letos v únoru oznámila i spolupráci s nejznámějším českým rybářem Jakubem Vágnerem. Ten pro největší internetový obchod například natáčí videa s rybářskou tématikou, jež jsou k vidění na rybářském internetu. „S panem Vágnerem budeme úzce spolupracovat, jak na rozšiřování produktového portfolia v segmentu rybářství, tak na speciálních projektech a samozřejmě využijeme i jeho síť kamenných prodejen,“ sdělili v únoru zástupci Alza.cz.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 329x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1235x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3482x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *