skingbranding-banner

BRUTÁLNÍ ZÁBĚR OD SUMCE! Rybář málem skončil ve vodě! Podívejte se na fantastické video!


sumec

Ten, kdo někdy měl sumce na prutu, dá jistě za pravdu, že se jedná o jeden z nejlepších zážitků v rybářském životě. Kvílící brzda, maximálně ohnutý prut a neutuchající „kopance“ od vousatého protivníka. Tohle je kombinace, která vlije adrenalin do žil po hektolitrech! A co teprve, když vás sumec málem stáhne do vody? Přesně tohle se stalo jednomu rybářovi, který měl při souboji s divokým sumcem opravdu namále.

Začátek videa nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo stát něco výjimečného. Rybář stojí u úzkého betonového kanálu, ve kterém máčí svou umělou nástrahu. Leckdo by si pomyslel, že v silném proudu chytá pstruhy. Jenže to je omyl. Rybář moc dobře ví, na koho má políčeno! Na sumce!

Po chvíli to přijde. Rovný prut se pod atakem vousatého predátora ohne na maximum. Sakra, tohle je pohled! Zaseknutá ryba okamžitě využívá sílu proudu a míří na otevřenou vodu. A rybář má pořádné problémy! Sumce nic nezajímá a svým tahem se snaží osvobodit. A tak se jednoduše snaží strhnout klidně i samotného rybáře do vody. Rybář naštěstí zůstává na souši, a následně se pořádně opře do prutu. Souboj začíná!

Tip: Doprodej rybářských potřeb! Brutální slevy!

Tip: Doprodej rybářských potřeb! Brutální slevy!

Rybářův prut připomíná luk. Až tak je pod tahem sumce ohnutý. A brutální kopance do udice jsou jasným signálem toho, že tenhle sumík bude pořádně protřelým soupeřem. Silný proud hraje do karet vousatému dravci. Ten se snaží využít sil proudů. Jenže rybář se nehodlá vzdát. A nakonec díky jeho bohatým zkušenostem souboj s rybou vyhrává. Po několika minutách se u břehu objevuje nádherný sumec. Opravdu překrásný úlovek! Rybářovi posíláme na dálku srdečnou gratulaci! Skvělá práce…

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

VIDEO: Fantazie! Sumec o váze 125 kilogramů a délce 262 centimetrů!

admin | přečteno: 6962x | 19.07.2017 | 1 komentář

Báje a legendy o obrovských sumcích, jejichž váha s přehledem přesahuje …

krajina

AKTUÁLNĚ: 30 denní lístek je pořád zadarmo! Jak dlouho ještě? Nikdo neví!

admin | přečteno: 2005x | 19.07.2017 | 1 komentář

Rybářské lístky na 30 dní jsou stále zadarmo. Alespoň ještě …

stika

TROFEJNÍ ÚLOVEK: Rybář ulovil štiku o délce 123 centimetrů! Krásná ryba!

admin | přečteno: 1346x | 18.07.2017 | Žádné komentáře

Oravská přehrada vydala další ze svých klenotů. Rybář Patrik Steinberger …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>