skingbranding-banner

CM Tovačov: Skvělá podívaná! LK Baits a JET FISH se perou o vedení! Vaňkovi zatím třetí


Perfektní podívaná byla k vidění v noci z úterý na středu. Závodním týmům se to pořádně rozjelo! A už se dokonce chytily i krásné ryby, které atakovaly hranici 20 kilogramů. Perfektní práce! Na průběžném vedení je momentálně tým LK Baits, za tímto týmem je Jarda Těšínský a na třetím místě jsou pak zkušení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi. Tohle bude ještě jízda!

Skvělou práci předvedli chlapi z LK Baits ve složení Petr Pudil, Josef Listoň a Radek Zaviačič. Tito závodníci perfektně zabojovali a nyní už mají 4 bodované ryby! A mezi nimi je i krásný kapr o váze 19,28 kilogramů. Super ryba! Tým LK Baits dále ulovil i kapry o váze 18,9 kilogramů, 10,35 kilogramů a 10,23 kilogramů. Takže nyní tomuto mančaftu právem patří průběžné vedení. Tohle je začátek jako hrom! Chlapi, pojďte!

Druhé místo zatím patří Jardovi Těšínskému, který chytá spolu s Josefem Varjanem. A ani toto duo nijak nelení. Pánové mají na kontě 3 bodované ryby – kapry o váze 16,9 kilogramů, 14,33 kilogramů a 13,15 kilogramů. Tyto nádherné ryby zatím týmu JET FISH stačí na průběžné druhé místo. Otázkou je, co velezkušený Jarda Těšínský ještě vymyslí. Tenhle kaprařský mág se totiž jen tak nevzdá.

Hned naproti vedoucího týmu LK Baits chytá další tým – Carp Only, který je momentálně na bronzové příčce. Vypadá to tedy, že oba týmy velice dobře losovaly, a trefily zajímavý pás, kde se zdržují kapři. Takže ani tým Carp Only ve složení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi nenechává nic náhodě a chytá na plný plyn. Klukům se taktéž povedlo ulovit 3 bodované ryby – kapry o váze 16,20 kilogramů, 13,90 kilogramů a 13,38 kilogramů. Tyto ryby dávají Vaňkovým zatím průběžné třetí místo.

Za zmínku určitě stojí i nádherný kapr, kterého ulovil tým Kovadlina ve složení Štefan Troskovič, Luděk Adámek a David Riedr. Chlapi ulovili perfektního kapra o váze 19,40. V současné chvíli je tak tento kapr nejtěžší rybou závodu. Super!

Sice nebodovanou, ale určitě nejkrásnější rybu, ulovil Jiří „Scopex“ Majer z Nikl Teamu. Ten ulovil naprosto božského lína. Tahle ryba by si zasloužila titul „nejkrásnější ryba tovačovského maratonu“. Tohle je fakt paráda!

 

TOP 5: Průběžné pořadí

1) LK Baits (místo č. 25) – 58,76 kilogramů

2) JET FISH (místo č. 20) – 44,38 kilogramů

3) Carp Only (místo č. 15) – 43,48 kilogramů

4) Pelada Sticky Baits SK (místo č. 14) – 28,10 kilogramů

5) Sportcarp (místo č. 33) – 26,53 kilogramů

 

Rozhovory

Podívejte se i na videa, ve kterých si můžete poslechnout rozhovory s týmy, které na Tovačově závodí. Vybrali jsme pro vás rozhovory s týmy Nikl Team, Mikbaits a Carp Only. Příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Konec pytlačení: Na Lipně budou „úřadovat“ profi porybní! Rybáři totiž častěji porušují pravidla

admin | přečteno: 777x | 16.03.2018 | Žádné komentáře

Jihočeský územní svaz nedávno zveřejnil velmi zajímavá data o působení …

POSLEDNÍ MÍSTA! Na Labi se uskuteční nádherné kaprové závody! Přijedete?

admin | přečteno: 642x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Místní organizace Českého rybářského svazu Brandýs nad Labem – Stará …

Boj o Lipno: Rybáři jednají o úpravě zákazu bivakování s CHKO Šumava! Bude bivakování povoleno?

admin | přečteno: 877x | 14.03.2018 | 1 komentář

Současná pravidla, která platí na Lipně, nejsou pro bivakující rybáře …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *