skingbranding-banner

ČRS bude letos pořádat hned 2 mistrovství světa! Přijďte se podívat na světovou extratřídu!


Letošní rok bude z hlediska závodění pořádně nabitý. Nejenže nás čeká hromada zajímavých kaprařských závodů, ale do závodního kalendáře přibyly i dvě prestižní akce ze strany ČRS. Právě ČRS bude letos pořádat mistrovství světa handicapovaných rybářů v LRU plavaná, a také mistrovství světa juniorů v rybolovné technice. Na obou akcích se tak závodníci utkají o prestižní světové tituly. A pochopitelně nebudou chybět ani naši reprezentanti. Přijďte jim fandit!

Mistrovství světa handicapovaných rybářů (LRU plavaná): Tuto nádhernou akci budou pořádat organizátoři z Rybářského sportovního klubu Pardubice II Polabiny. V čele mistrovství světa handicapovaných rybářů budou po organizační stránce stát Marta Vitochová s Milanem Vránou. Zpestřením závodu bude i mistrovství světa veteránů, kteří se také utkají v plavané. Tato nádherná akce proběhne od 30. května do 4. června na revíru Labe 28.

rybolovna technikaMistrovství světa juniorů v rybolovné technice: Druhou významnou akci tohoto roku na našem území bude pořádat Severočeský územní svaz s MO Bílina. Hlavním pořadatelem bude pan Ivan Bílý. Mistrovství světa juniorů proběhne od 21. 7. do 24. 7. 2016 na atletickém stadionu v Bílině. Čeští reprezentanti určitě nebudou chybět. A navíc, právě naši závodníci patří k horkým favoritům na nejcennější kovy. Například v minulém roce naši mladí závodníci posbírali neuvěřitelných 9 zlatých, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile. Neuvěřitelné!

 

Rybáři, přijďte fandit! Naši si to zaslouží!

Tyto rybářské akce, které se budou u nás letos konat, jsou opravdu velice prestižní. Proto by si závodníci zasloužili co největší diváckou podporu. Chceme tak vyzvat širokou veřejnost, aby přišla našim reprezentantům fandit. Za svou tvrdou práci a perfektní reprezentování naší země si to bezesporu zaslouží! Přijďte našim fandit!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

ČRS potvrzuje: Prodloužení denní doby lovu bude platit od dubna! Záleží ale na ministerstvu

admin | přečteno: 508x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Na webu Rady Českého rybářského svazu se objevila zpráva ze …

NOVÝ REVÍR: Nádherná voda! Středočeští rybáři budou od května chytat na novém revíru!

admin | přečteno: 391x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz pod vedením Dušana Hýbnera již minulý rok …

AKTUÁLNĚ: Zavážení nástrah povoleno! Na svazových revírech můžou rybáři vyvážet!  

admin | přečteno: 9557x | 16.01.2018 | Žádné komentáře

Rybáři, kteří jezdí na svazové revíry Moravského rybářského svazu, mají …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *