skingbranding-banner

FANTASTICKÉ PODVODNÍ VIDEO: Obrovský kapr a gigantický sumec na jednom místě! Podívejte se!


kapr

Nádhera! Přesně tohle by se dalo říct o podvodním videu, které jsme pro vás našli. Rybář zakrmil na svém krmném místě partiklem a čekal, co se bude dít. A děly se pořádně věci! Na jeho krmné místo totiž připlaval jak nádherný kapr, tak i luxusní sumec. Tohle je opravdu super rybářská podívaná! Podívejte se na toto rybářské video!

Vše začíná nevinně. Na krmné místo dopadá chutný partikl. Kde kdo by si pomyslel, že na takto zakrmené místo jako první připlavou cejni, plotice a perlíni. Ale chyba lávky! Jako první si tohoto místečka všiml nádherný sumec. Jako by vousatý dravec tušil, že se tady může objevit chutná potrava. Takže se ochomýtá poblíž. Ale pak to přijde.

Milovníkům kaprařiny prostě a jednoduše zahřeje u srdíčka následující záběr. Na krmné místo totiž připlave nádherný lysec. Obrovitý kapr připlave na místo a hned se pustí do chutného partiklu. Když se člověk dívá na tyto podvodní záběry, tak možná pochopí, proč se kaprům říká „podvodní prasátka“. Všimněte si, jak kapr přijímá potravu. Zaboří se do krmení a rozvíří sediment na dně, a pak se v tom vše spokojeně rochní. Tohle je fakt nádherná podívaná.

Tip: Získejte kaprový naviják ZDARMA!

Nesmíme ani opomenout to, že na krmném místě leží i nástraha rybáře. Ale tu ryby prostě nechtějí. Je opravdu zajímavé, že ryby s chutí přijímají potravu, ale nástrahy se ani nedotknou. Čím to může být? Co myslíte?

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

Chcete trofejního sumce na zeď? Není problém! Cena je 32 000 korun

admin | přečteno: 191x | 22.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářský internet je plný inzerátů. Rybáři si mezi sebou velmi …

kapr

Stairs2Hell: První bodované ryby jsou na břehu! Karel Nikl je ve vedení!

admin | přečteno: 873x | 21.08.2017 | Žádné komentáře

AKTUALIZUJEME: Už se to rozjíždí! Na břehu jsou už dva …

krajina

Stairs2Hell: Obrovský závod na Nových Mlýnech začíná! Kdo vyhraje 15 000 eur?

admin | přečteno: 1212x | 21.08.2017 | Žádné komentáře

Kostky jsou vrženy. Závod Stairs2Hell, který se koná na Novomlýnské …

Komentáře

  • V tomhle případě si myslím že byl špatně zvolený návazec.Dno není tak bahnité tak stačilo návnadu s popkou dát jen kolem 5cm ode dna.Takhle zvolená byla hodně nápadná a kapr znejistěl takže snad příště.Můj názor.Ale jinak nádherné video super záběry,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>