skingbranding-banner

FANTAZIE: Česká rybářka ulovila kapra o váze 32 kilogramů! Podívejte se na video!


Naprosto perfektní rybu ulovila známá česká rybářka Klára Osmančíková. Ta v těchto dnech chytá kapry ve vzdálené Francii. A v ráji kaprařů a kaprařek se jí docela dost dobře daří. Svůj pobyt v Mekce kaprařů zatím korunovala perfektním lyscem – kapr vážil luxusních 32 kilogramů. Podívejte se na nádherné video, ve kterém si můžete tento překrásný úlovek prohlédnout. Jde vidět, že i české kaprařky se ve světě lovu kaprů neztratí. A to je jenom dobře.

Klára Osmančíková patří k nejznámějším českým kaprařkám. A není se čemu divit. Jen na své stránce na Facebooku má přes 3400 fanoušků, kteří ji podporují. A ta podpora jde teď hodně slyšet. Známá česká rybářka se totiž vydala do Francie, ve které ukazuje to, co umí. V této nádherné zemi chytá skutečně úctyhodné ryby. Tou největší je překrásný kapr lysec o váze 32 kilogramů, kterého si teď můžete prohlédnout na videu.

Ten kapr vypadá opravdu parádně. Hned na první pohled je patrné, že se jedná o zdravou a silnou rybu. Na těle kapra není vidět jediný šrám, jediný náznak poškození. Ta ryba vypadá skutečně luxusně. Tohle musel být nezapomenutelný souboj. Klára si zaslouží opravdu velký aplaus. Perfektní ryba, Kláro!

To, že Klára Osmančíková teď ve Francii skutečně řádí, prozrazují i její další úlovky. Kromě monstrózního kapra o váze 32 kilogramů nachytala i další krásné ryby. Nás zaujal například i nepřehlédnutelný double. Klára chytila perfektní lysce o váze 24,80 a 21 kilogramů. Tak tomuhle se říká trefa do černého!

Klára Osmančíková ještě pořád ve Francii chytá. Proto pokud máte zájem, sledujte ji na jejím Facebooku, kde neustále přidává krásné fotografie parádních ryb. Navíc, Kláru Osmančíkovou podporuje firma MIKBAITS, takže právě na jejím Facebooku probíhají i atraktivní soutěže, ve kterých můžete vyhrát zajímavé ceny. Přidejte se!

Redakce InRybar.cz

Titulní foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Nejvíce ryb zabijí důchodci. Každý rybář si průměrně odnese 31 kilo ryb ročně

admin | přečteno: 1976x | 23.02.2018 | 3 komentáře

Mendelova univerzita v Brně vypracovala socioekonomickou studii sportovního rybolovu, která má …

ČRS potvrzuje: Na Orlíku se uskuteční „milionové“ kaprařské závody! Zatím se neví, na jakém úseku

admin | přečteno: 2698x | 22.02.2018 | Žádné komentáře

Vedení Českého rybářského svazu v aktuální zprávě ze zasedání Rady potvrdilo, …

Konec plastových krmítek? Škodlivý materiál nahradí EKO krmítka z bioplastu

admin | přečteno: 437x | 21.02.2018 | 1 komentář

Vývoj jde nesmírným tempem kupředu. A to platí i o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *