skingbranding-banner

GIGANT! Na Nových Mlýnech byl uloven kapr o váze 24,1 kilogramů! Máme fotky!


kapr_palava

Honza Hubka zase řádí! Tentokrát se tento známý kaprař vydal na Nové Mlýny. Tedy na revír, který je věhlasný kapitálními úlovky kaprů. Jenže! Známému kaprařovi trofejní kapr na Pálavě dlouhou dobu unikal. Až doteď. Honzovi Hubkovi se povedlo na Nových Mlýnech zdolat nádherného šupináče, který vážil parádních 24,1 kilogramů! Perfektní ryba!  

„Již třetím rokem se na Pálavě intenzivně snažím o ulovení šupináče přes 23 kg, který mi chybí do splnění mé již před lety nastavené mety. Tou metou je ulovení různých kaprů přes 23 kg (50lb ) a to vždy šupináče i lysce, na vybraných povodí našich největších řek,“ začíná popisovat svůj příběh Honza Hubka na webu MIKBAITS.

Známý kaprař, který má na kontě celou řadu nádherných kaprů, již v minulosti na povodí řeky Dyje dokázal ulovit lysce, jenž přesáhl jím stanovenou metu – tedy 23 kilogramů. Ovšem šupináč, který by dosáhl na tuto váhu, Honzovi dlouho unikal. Ovšem nyní „pálavskou kletbu“ zlomil. „Letos se na mě štěstí usmálo a i díky němu se mi podařilo přelstít a úspěšně zdolat tuto překrásnou, pálavskou Jikernačku o váze 24,1 kg!“ napsal na webu MIKBAITS.

kapr_nove_mlyny

Honza tak dokázal naplnit další z jeho velmi úctyhodných cílů. A za to mu patří velké uznání. Navíc, aktuální pálavská jikernačka si také zaslouží velký obdiv. Je to krásná ryba, která je velkou ozdobou tak nádherného revíru, jakými Nové Mlýny bezesporu jsou. Tato nádherná jikernačka ale nebyla jedinou rybou této výpravy. „Letos mi stačilo ani ne 48 hodin lovu na novém místě, abych ulovil i další překrásné kapry o váze 18,3 kg, 17,5 kg, 13,5 kg, 13 kg a další,“ pochlubil se Honza.

nove_mlyny_kapr

A na co se Honzovi Hubkovi daří v současné době chytat tak velké kapry? „Kapry na fotografiích se mi podařilo přelstít na fenomenální boilie Fanatica Losos ráček asa, za pomoci kterého se mi letos podařilo ulovit již 3 obrovské kapry přes 20 kg a mnoho dalších, včetně dalších pěti přes 15 kg. Tentokrát se mi nejvíce osvědčila kombinace se 14 mm popkou Pampeliška a ten největší šupík, přišel na fanču v kombinaci s popkou Máslová hruška!“ uzavřel Honza na webu MIKBAITS.

kapr

Zdroj: MIKBAITS

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

pohar

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese super ceny!

admin | přečteno: 347x | 18.08.2017 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz zve všechny rybáře na již 3. ročník …

kapr

Prsty za žábry nebo v očích! „Stop týrání kapitálních kaprů!“ burcuje Lukáš Krása

admin | přečteno: 3048x | 18.08.2017 | 1 komentář

Známý kaprař Lukáš Krása rozvířil velmi důležitou diskuzi mezi českými …

kapr

VIDEO: Karel Nikl připravil pro mladé kapraře parádní akci! Palec nahoru!

admin | přečteno: 298x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Super video z dílny firmy Karla Nikla se nedávno objevilo na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>