skingbranding-banner

GIGANTICKÁ ŠTIKA: Podívejte se, jaké monstrum chytili rybáři při lovu na dírkách! Tomuhle neuvěříte!


stika

Chytání štik na dírkách patří především v zahraničí k velice oblíbeným disciplínám. A není se čemu divit. Odlehlé vody, které už od podzimu svírají ledové příkrovy, jsou bohaté na trofejní štiky. A právě dneska vám ukážeme, jak velkou štiku můžou vlastně rybáři zpod ledu chytit. Možná tomu nebudete ani věřit, ale i na první pohled titěrné a primitivní rybářské vybavení na dírky můžete zdolat skutečné monstrum!

Tohle video začíná kdesi daleko v divočině. Všude vládne zima! Na záznamu jde vidět pouze široká ledová pláň, kolem které se kdesi v dáli táhnou spící stromy. Nic příjemného pro nezkušené rybáře. Lovci na videu ale moc dobře vědí, co dělají. Rybáři udělají do tvrdého ledu díru a nastraží svůj systém do vysekaného otvoru. Dlouhé čekání v extrémně nepříznivých podmínkách ukončí až záběr!

Tip: MAXI výprodej rybářských prutů! Brutální slevy! A ke každému naviják ZDARMA!

Tip: MAXI výprodej rybářských prutů! Brutální slevy! A ke každému naviják ZDARMA!

Teď to přijde. Jeden z rybářů začíná zaseknutou rybu přitahovat holýma rukama. S namrzlým vláknem musí v extrémním mrazu pracovat citlivě, jinak by mohl o krásnou rybu přijít! Na první pohled se chce snad říci, že takovým způsobem nemůže rybář vytáhnout velkou štiku. Jenže! Po chvíli je ryba u otvoru. A jde o překrásného rybího predátora! Náhle se v otvoru objeví obrovská hlava gigantické štiky! Tohle je kus! Nakonec vše dobře dopadne a rybáři dokážou velkou štiku vyndat z vody. Panečku, tohle je ryba!

 

Lov na dírkách v zahraničí

Lov na dírkách je velice populární v Severní Americe, Skandinávii nebo v Rusku. Skladba lovených ryb na dírkách se pohybuje od bílých ryb, po dravce až po jesetery. Každá země má specifické metody lovu. Například pro lov ryb na dírkách v Rusku jsou typické nástrahy, které se nazývají marmyšky. V Americe je lov na dírkách tak populární, že se zde konají velké závody v této rybolovné disciplíně. Největší závod v lovu na dírkách se koná v Minesotě, který navštíví až 15 tisíc rybářů!

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1863x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6537x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>